Piłka nożna. Reprezentacja U-20 przegrała z Niemcami

Reprezentacja Polski w piłce nożnej do lat dwudziestu przegrała z Niemcami w Szczecinie 0:2. Goście od 54. minuty grali w dziesiątkę.

Korzystasz z Gmaila? Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Spotkanie już od samego początku nie układało się po myśli Polaków. W 4. minucie gapiostwo defensywy młodych Polaków wykorzystał Davie Selke, który w sytuacji sam na sam z Drągowskim nie dał szans bramkarzowi i otworzył wynik spotkania.

Do końca pierwszej połowy wynik się już nie zmienił, choć oba zespoły miały sporo dobrych sytuacji do zmiany wyniku.

Niestety, na początku drugiej połowy Polacy znów stracili koncentrację i po rzucie karnym wynik podwyższył Sebastian Kerk. Polakom nie pomogła nawet czerwona kartka dla Selke, który kopnął bez piłki Łasickiego, za co obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Nasza reprezentacja U-20 mimo przewagi nie stworzyła zbyt wielu sytuacji, żeby zdobyć choćby gola kontaktowego i mecz zakończył się porażką 0:2.