Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wybierz przysłowie Kazimierza Górskiego na pomnik pod Stadionem Narodowym

Fundacja Kazimierza Górskiego i Tyskie - sponsor główny pomnika Kazimierza Górskiego - zapraszają wszystkich miłośników piłki nożnej do wzięcia udziału w plebiscycie na powiedzenie Kazimierza Górskiego, które umieszczone zostanie na cokole pomnika. Wśród głosujących rozlosowane zostaną dwa prywatne miejsca na Stadionie Narodowym, na wszystkie odbywające się na nim wydarzenia.
Już od 11.06.2014 do 30.07.2014 za pomocą specjalnej strony internetowej wszyscy fani trenera tysiąclecia będą mogli wziąć udział w plebiscycie na jego powiedzenie, które zostanie umieszczone na pomniku przy Stadionie Narodowym. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody.

Idea

Nikt poza Kazimierzem Górskim nie dokonał tak wiele dla polskiej piłki. Oprócz odniesionych sukcesów dla kibiców liczy się także przesłanie płynące ze stylu bycia trenera zamknięte w autentycznym i bezpośrednim rozumieniu istoty sportu.

Fundacja Kazimierza Górskiego i Tyskie - sponsor główny pomnika Kazimierza Górskiego - wspólnie z fanami trenera chcą, abyśmy pamiętali, co w sporcie jest najważniejsze, i mogli się nim cieszyć.

Dlatego zapraszają wszystkich miłośników piłki nożnej do wyboru najbardziej uniwersalnego przesłania Kazimierza Górskiego - będącego kwintesencją jego podejścia do piłki i kibicowania. Złota myśl trenera zostanie uwieczniona na pomniku, którego odsłonięcie planowane jest na 10.10.2014.

Jak głosować

- Plebiscyt odbywa się poprzez głosowanie za pomocą specjalnej strony internetowej >>

- Głosowanie polega na wybraniu jednego z zaprezentowanych powiedzeń Kazimierza Górskiego i podaniu krótkiego uzasadnienia wyboru

- Każdego dnia można oddać tylko 1 głos (głosujący jest rozpoznawany po adresie e-mail), głosować można codziennie do końca trwania akcji.

- Aby oddać głos, trzeba udostępnić swój adres e-mail oraz uzasadnić swój wybór - tylko wtedy głos będzie ważny.

- Spośród wszystkich oddanych głosów specjalnie wybrane jury, składające się z przedstawiciela Fundacji Kazimierza Górskiego, przedstawiciela Tyskiego, sponsora głównego budowy pomnika, oraz Dariusza Górskiego - syna wybitnego trenera, wybierze 3 zwycięzców.

- Nagrodą są dwa prywatne miejsca na Stadionie Narodowym, a tym samym możliwość uczestniczenia we wszystkich odbywających się tam imprezach od września 2014 do września 2015

Termin trwania plebiscytu: Od 11.06.2014 do 31.07.2014

Złota myśl trenera, wybrana w plebiscycie, zostanie uwieczniona na pomniku, którego odsłonięcie planowane jest na 10.10.2014.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ