Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłka nożna. Szczęsny i Krychowiak komentują jak Zimoch z Kasperczakiem [WIDEO]

- Jest 22. minuta, Turku, kończ ten mecz - krzyczał Wojciech Szczęsny, który próbował wcielić się w Tomasza Zimocha i skomentować mecz Anglia - Polska z eliminacji tegorocznego mundialu. Partnerował mu kolega z kadry Grzegorz Krychowiak.


Krychowiak, jak sam powiedział, usiłował wcielić się w Henryka Kasperczaka. Komentował spokojnie, rzadko kiedy przerywał monolog Szczęsnego. Obaj sprawiali wrażenie, że znakomicie się bawią.

- Polacy remisują na Wembley, jest 22. minuta, Turku, kończ ten mecz - krzyczał bramkarz Arsenalu już w pierwszej połowie.

- Czemu w tym momencie nie miał żółtej koszulki Borussii - z pasją pytał Krychowiak, gdy Robert Lewandowski nie wykorzystał dogodnej sytuacji.

Na Wembley Polacy przegrali 0:2 po bramkach Wayne'a Rooneya i Stevena Gerrarda. Do Brazylii nie pojadą, ale już w środę wieczorem zmierzą się ze Szkocją w meczu towarzyskim. Relacja Z Czuba i na żywo od 20.45 w Sport.pl, transmisja w TVP.Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ