Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski. Piszczek: Ja kapitanem? Nie będę odczuwał stresu [WIDEO]

0 : 1
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Środa 05.03.2014 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
0
0
0
Szkocja
0
1
1
Składy i szczegóły
Polska
Kartki: Peszko (41.) - żółta. Składy: Szczęsny - Piszczek, Szukała, Glik, Brzyski (90+2 Komorowski) - Sobota (88. Masłowski), Klich (82. Teodorczyk), Krychowiak (88. Jodłowiec), Peszko (74. Polański), Obraniak (74. Robak) - Milik.
Szkocja
Bramki: Brown (78.) Kartki: Brown (41.) Hutton (58.), Naismith (85.) - żółta. Składy: Marshall, Hutton (67. Bardsley), Martin, Greer, Mulgrew, Bannan (67. Robertson), Brown, Morrison (46. Fletcher D.), Anya (90+2. Burke), McCormack (76. Adam), S Fletcher (46. Naismith).
- Wszyscy na boisku musimy wziąć odpowiedzialność za drużynę i mam nadzieję, że tak będzie - mówił przed meczem Polska - Szkocja Łukasz Piszczek. Relacja Z Czuba i na żywo od 20.45 w Sport.pl, transmisja w TVP.


Piszczek wraca do kadry po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Po raz ostatni raz zagrał w niej 26 marca 2013 roku w meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata 2014 z San Marino. Później przeszedł operację i pracował, by wrócić na boisko. W Borussii Dortmund gra już regularnie, dlatego dostał powołanie.

Powrót będzie szczególny, bo Piszczek ma zagrać z opaską kapitana. - Przyjąłem zasadę, że kapitanem jest zawodnik z największą liczbą występów w reprezentacji - tłumaczył na konferencji prasowej Adam Nawałka. Nie zagra kontuzjowany Robert Lewandowski, a Piszczek jest kolejny pod względem liczby występów w kadrze.

- Jeśli trener zdecyduje, że będę kapitanem, na pewno będzie to wielka nobilitacja dla mnie. Nie będę odczuwał stresu - zapowiada Piszczek. - Wszyscy na boisku musimy wziąć odpowiedzialność za drużynę i mam nadzieję, że tak będzie - dodał.Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ