Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gordon Strachan: Z Borucem nigdy się nie nudziłem

0 : 1
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Środa 05.03.2014 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
0
0
0
Szkocja
0
1
1
Składy i szczegóły
Polska
Kartki: Peszko (41.) - żółta. Składy: Szczęsny - Piszczek, Szukała, Glik, Brzyski (90+2 Komorowski) - Sobota (88. Masłowski), Klich (82. Teodorczyk), Krychowiak (88. Jodłowiec), Peszko (74. Polański), Obraniak (74. Robak) - Milik.
Szkocja
Bramki: Brown (78.) Kartki: Brown (41.) Hutton (58.), Naismith (85.) - żółta. Składy: Marshall, Hutton (67. Bardsley), Martin, Greer, Mulgrew, Bannan (67. Robertson), Brown, Morrison (46. Fletcher D.), Anya (90+2. Burke), McCormack (76. Adam), S Fletcher (46. Naismith).
- Mam fantastyczne wspomnienia związane z Arturem Borucem. Ma świetny charakter. Nigdy się z nim nie nudziłem - mówi przed meczem z Polską selekcjoner reprezentacji Szkocji, Gordon Strachan, i były menedżer Celticu Glasgow. Początek meczu w środę o godz. 20.45. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE!


Strachan przez cztery lata pracował z Borucem w Celticu Glasgow. - Mam fantastyczne wspomnienia związane z Arturem Borucem. Ma świetny charakter. Nigdy się z nim nie nudziłem. Bardzo się cieszę, że Artur wrócił na najwyższy poziom i gra w Premier League. Był taki moment w Celticu, kiedy Boruc był w absolutnej czołówce, jeżeli chodzi o najlepszych bramkarzy świata - wspomina selekcjoner reprezentacji Szkocji.

Nie wydaje się przejęty nieobecnością Roberta Lewandowskiego. - Dla mnie nie ma to znaczenia, czy on zagra. Odetchną jednak na pewno moi obrońcy.

Lewandowski ma naciągnięte więzadła krzyżowe przednie w kolanie. Długo zastanawiano się, czy najlepszy polski napastnik powinien zagrać, ale lekarz zalecił mu powrót do Dortmundu i odpoczynek również podczas najbliższej ligowej kolejki, by uniknąć niepotrzebnego pogłębienia kontuzji. - Wyjeżdżam do Dortmundu najszybciej jak to będzie możliwe. Oglądanie meczu kadry z boku umożliwi jednak świeże spojrzenie - mówi Robert Lewandowski.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ