Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski. Gmoch przed sparingiem ze Szkocją: Obraniak nie jest mesjaszem

- Myślę, że z Obraniakiem jest bardzo dobrze, że się dogadali. Na pewno nie jest mesjaszem polskiej piłki, ale jest potrzebny - mówi przed meczem towarzyskim ze Szkocją były trener reprezentacji Polski Jacek Gmoch. Relacja Z Czuba i na żywo w środę od godz. 20.45
0 : 1
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Środa 05.03.2014 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
0
0
0
Szkocja
0
1
1
Składy i szczegóły
Polska
Kartki: Peszko (41.) - żółta. Składy: Szczęsny - Piszczek, Szukała, Glik, Brzyski (90+2 Komorowski) - Sobota (88. Masłowski), Klich (82. Teodorczyk), Krychowiak (88. Jodłowiec), Peszko (74. Polański), Obraniak (74. Robak) - Milik.
Szkocja
Bramki: Brown (78.) Kartki: Brown (41.) Hutton (58.), Naismith (85.) - żółta. Składy: Marshall, Hutton (67. Bardsley), Martin, Greer, Mulgrew, Bannan (67. Robertson), Brown, Morrison (46. Fletcher D.), Anya (90+2. Burke), McCormack (76. Adam), S Fletcher (46. Naismith).
- Trzeba pamiętać, że Brytyjczycy ze Szkocji zawsze grali trochę inaczej niż Anglicy - ostrzega przed sparingiem Jacek Gmoch. - Anglicy grali długa piłka i dośrodkowanie, a Szkoci jednak umieli wymieniać między sobą podania. To jest poważny przeciwnik.

- Pamiętam obietnicę Adama Nawałki, że do marca będzie miał gotową drużynę - dodaje Gmoch. - Myślę, że z Obraniakiem jest bardzo dobrze, że się dogadali. Na pewno nie jest mesjaszem polskiej piłki, ale jest potrzebny i można wykorzystać jego myśli.

- Ciekaw jestem Robaka. Niemniej jednak drużyna powinna być już gotowa. Nie obchodzi mnie to, kto będzie grał, ale jak będą grali - mówi Gmoch.

Mecz towarzyski Polska - Szkocja odbędzie się w środę o godz. 20.45. Relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl.