Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nawałka: Spotkam się z Guardiolą, jak Lewandowski trafi do Bayernu

PRZEGLĄD PRASY. Adam Nawałka zdradza w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym?, że będzie chciał spotkać się z trenerem Bayernu Monachium Pepem Guardiolą. Dojdzie do tego jednak dopiero wtedy, gdy piłkarzem tego klubu zostanie Robert Lewandowski. - Chciałbym porozmawiać na temat jego roli i rozwoju - tłumaczy selekcjoner.


Nawałka chwali decyzję swojego najlepszego obecnie podopiecznego o przenosinach z Borussii do Bayernu: - Uważam, że to bardzo dobry ruch. Dostał nagrodę za ciężką pracę - powiedział selekcjoner, który jest przekonany, że wynikną z tego same korzyści dla reprezentacji. W Monachium bowiem Lewandowski będzie musiał walczyć o miejsce w składzie, co może zaowocować jego dalszym rozwojem.

Opiekun polskiej reprezentacji dodał także, że będzie chciał spotkać się z Guardiolą, jednak dopiero wtedy, gdy Lewandowski będzie już oficjalnie piłkarzem Bayernu. - Chciałbym porozmawiać na temat roli i rozwoju Lewandowskiego, a także poszerzyć szkoleniowe horyzonty - powiedział Nawałka w rozmowie z "PS".

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ