Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłka nożna. Reprezentacja Polski będzie miała nowe stroje [ZDJĘCIE]

W 2014 r. polska reprezentacja piłkarska będzie miała nowe stroje. Przygotuje je firma Nike, a przedpremierowo zaprezentował serwis Footy Headlines. Według przedstawionego prototypu, z koszulek reprezentacji zniknie logo PZPN.
Jak czytamy na Footy Headlines, premiera nowych strojów biało-czerwonych ma się odbyć wiosną 2014 r. Przedpremierowo poznaliśmy projekt koszulki na mecze wyjazdowe.

Dotychczas Polacy grali w białych koszulkach z czerwonym poziomym pasem. Nowe mają być czerwone, z białym pasem pionowym. Spodenki mają być białe, z możliwością wykorzystania także czerwonych. Podobnie ma wyglądać komplet na mecze u siebie, ale ten projekt nie "wyciekł" jeszcze do internetu.

Co ciekawe, z koszulek zniknie kontrowersyjne logo PZPN. Poza logotypem firmy Nike, która przygotowała stroje, jedynym symbolem będzie orzełek, który znajdzie się na lewej piersi piłkarzy. "Oficjalna prezentacja została przesunięta ze stycznia na marzec. Tak czy inaczej, prezes PZPN zapowiedział, że zniknie piłkoptak" - skomentowano nowy projekt koszulek reprezentacji Polski na oficjalnym profilu na Facebooku.

Galeria zdjęć ze strojami Polaków na Euro 2012


Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

Czy podoba Ci się projekt nowej koszulki kadry?
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ