Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Bąk: Mam nadzieję, że Nawałka zrobi rozpierduchę w szatni

0 : 0
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Wtorek 19.11.2013 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
0
0
0
Irlandia
0
0
0
Składy i szczegóły
Polska
Bramki:
-
Kartki:
Pazdan - żółta
Skład:
Szczęsny - Celeban, Szukała, Kowalczyk, Marciniak - Pazdan, Mączyński (59. Jodlowiec) - Ćwielong (81. Olkowski), Błaszczykowski (89. Robak), Sobota (81. Brzyski) - Lewandowski (59. Teodorczyk)
Irlandia
Bramki:
-
Kartki:
O'Shea - żółta
Skład:
Forde - Kelly, St Ledger (32. O'Shea), Wilson (76. Whelan), Ward - Walters, McCarthy (62. Pearce), Green, McGeady (63. McClean) - Stokes (68. Doyle), Long (73. Hoolahan)
PRZEGLĄD PRASY. Jacek Bąk, który w kadrze narodowej rozegrał aż 96 spotkań, przyznaje w rozmowie z "Przeglądem Sportowym", że nie potrafi sobie przypomnieć aż tak tragicznie grającej obrony jak w meczu ze Słowacją. Były gracz m.in. Olympique Lyon dodaje, że dobrych defensorów znajdziemy chyba wtedy, jak "archeolodzy przekopią pół Polski... Albo i całą". Kolejny sprawdzian kadry - z Irlandią we wtorek o 20:45. Relacja Z Czuba i Na Żywo na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl Live na smartfony.


Bąk tłumaczy m.in., w czym upatruje swojej nadziei na dobry wynik meczu, jaki wieczorem odbędzie się na poznańskim stadionie. Liczy, że Nawałka "zrobi taką rozpierduchę w szatni, taki raban, że ci, co wyjdą na Irlandczyków, zdołają zmazać plamę po tej kompromitacji ze Słowacją!".

Według byłego obrońcy defensywa wystawiona przez Nawałkę wyglądała szokująco słabo i nie tłumaczy tego nawet fakt, że trener postanowił sprawdzić wszystkich, którzy kopią w Polsce piłkę. - Starałem się przypomnieć, kiedy zagraliśmy tak tragicznie, i nie dałem rady - przyznaje Bąk w rozmowie z "PS" ?

Na pytanie, czy doczekamy się w Polsce obrony z prawdziwego zdarzenia, Bąk odpowiada, że chyba wtedy, gdy "archeolodzy przekopią pół Polski... Albo i całą". Jego zdaniem trzej obrońcy z ekstraklasy, którzy zagrali przeciwko Słowacji, pokazali, jaki poziom prezentuje ta "pożal się Boże nasza liga".Czy polska obrona w meczu z Irlandią zagra solidniej niż ze Słowacją?
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ