Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wyniki ostatnich selekcjonerów reprezentacji Polski [INFOGRAFIKA]

Osiem zwycięstw, cztery remisy i sześć porażek - oto bilans Waldemara Fornalika w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Wśród ostatnich trenerów kadry najlepiej radził sobie Paweł Janas.
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (83)
Wyniki ostatnich selekcjonerów reprezentacji Polski [INFOGRAFIKA]
Zaloguj się
 • von-koza

  Oceniono 302 razy 250

  Szkoda kasy na te wygłupy. Dostosować budżet do pozycji w rankingu FIFA, a jak nie pasuje to pozamiatać ten cyrk. Kazdy inny publiczny cel będzie lepszy niż ta zbieranina darmozjadów ze szczególnym naciskiem na tzw. działaczy.

 • nienoto

  Oceniono 207 razy 185

  Statystyki... No zdecydowanie Janas najlepiej wypada... Ciekawe, bo gdybym tego nie widział, to obstawiałbym że jednak najlepszym trenerem z tej czwórki był Leo...

 • remo29

  Oceniono 105 razy 95

  Jedno widać gołym okiem: równia pochyła.
  --
  parada karzełków

 • berastafge

  Oceniono 71 razy 69

  Szkolenie dzieci, młodzieży, W-F w szkołach, pozycja polskich klubów. O tym nikt nie mówi, żaden trener tu nic nie zdziała.

 • fidziaczek

  Oceniono 78 razy 60

  Janas najlepszy, wygrywaliśmy wtedy czesto wysoko, ale wiadomo, nie wygrał mistrzostw więc go wszyscy chcieli zlinczować :)
  taki jest Polski kibic, nawet jak trenr wygra 10 meczy z rzedu to po porażce w 11 wszyscy będą chcieli go zwolnić i to spotkało Janasa.
  A kim on wtedy musiał grać, takimi asami jak Rasiak :)

 • andrzej10101

  Oceniono 74 razy 56

  Mam nadzieję że nie zostanie pan Wdowczyk selekcjonerem, bo widzęże jest wymieniany w gronie faworytów! Nie wyobrażam sobie karanego człowieka za korupcję w piłce w szatni reprezentacji! Jak go mają traktować piłkarze? Czy będą go szanować? Czy będzie dla nich autorytetem? Nie sądzę!

 • tornson

  Oceniono 88 razy 34

  A tak wszyscy pluli na tego Janasa, a prawda jest taka że to obok Engela najlepszy selekcjoner polskiej reprezentacji od czasów Piechniczka.

 • kibic_t-mobile_ekstraklasy

  Oceniono 52 razy 28

  Smuda wygląda najgorzej. Fornalikowi można przynajmniej podziękować za wprowadzenie wielu młodych piłkarzy: Zieliński, Klich, Bereszyński, Milik, Teodorczyk itd. A Smuda jedynie wpuścił Wolskiego na rozgrzewkę w meczu Polski z Grecją.

 • itylkolegia92

  Oceniono 84 razy 12

  Od kilku tygodni trwa debata kto powinien zastąpić Waldemara Fornalika na stanowisku trenera reprezentacji Polski. Szukamy niewiadomo gdzie, mówimy o Bielsie, Hiddinku, Advoccacie czy Erikssonie. Liczymy ich trofea, zasługi i sukcesy. Liczymy ile trzeba im zapłacić, zastanawiamy się czy nas na nich stać, a nie doceniamy tego co mamy. Jeśli wymieniane są już polskie nazwiska, są to po prostu śmieszni kandydaci.

  Henryk Kasperczak to osoba, która od lat rządzi i dzieli w polskiej piłce. Najpierw był wybitnym piłkarzem, medalistą mistrzostw świata, człowiekiem, który zrobił karierę we Francji. Później jako trener osiągał równie wielkie sukcesy. Prowadził kluby francuskie, został tam nawet uznany trenerem roku, reprezentacje Wybrzeże Kości Słoniowej (3 miejsce w Pucharze Narodów Afryki), Tunezji ( 2 miejsce PNA), Mali (4 miejsce w PNA), z Wisłą zdominował ligę na lata, nigdy nie bał się trudnych i kontrowersyjnych decyzji. Nigdy nie bał się niczego. Na dnie był tylko raz, gdy spadł z ligi z Górnikiem.

  miedzy-slupkami.blogspot.com/2013/10/kasperczak-kandydat-idealny.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX