Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ten piątek będzie jak sobota - mnóstwo sportu! [ZAPOWIEDŹ]

Piłkarze Waldemara Fornalika grają arcyważny mecz w eliminacjach MŚ 2014, ich młodsi koledzy walczą o wejście do młodzieżowych mistrzostw Europy. A relacjonować będziemy także mecz siatkarzy i siatkarek. Zaplanujcie piątek ze Sport.pl i aplikacją Sport.pl LIVE.
17.00, Polska - Holandia (Memoriał Wagnera)

Podopieczni Andrei Anastasiego przygotowują się do mistrzostw europy, startując w Płocku w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera.

- To jest turniej przygotowawczy do najważniejszej imprezy sezonu, ale nasza gra może jeszcze nie być doskonała. Z Holandią postaramy się wygrać - mówi Anastasi. Relacja na żywo od 17 w Sport.pl.

18.30, Szwecja - Polska (el. MME piłkarzy)

Przedsmak wieczornych piłkarskich emocji będziemy mieć już po południu. Młodzieżowa reprezentacja Polski w boju o finały mistrzostw Europy pokonała już Maltę i Turcję. W trzecim meczu zagra na wyjeździe ze Szwecją. Jak na tle równolatków ze Skandynawii zaprezentują się Mariusz Stępiński, Rafał Wolski czy Michał Żyro? Relacja na żywo od 18.30 w Sport.pl.

20.00, Czechy - Polska (ME siatkarek)

Meczem z Czeszkami siatkarki rozpoczynają mistrzostwa Europy. Nie mogą zawieść - tym razem oczekiwania wobec dopiero budowanej drużyny nie są wielkie. PZPS dał Makowskiemu czas, Złotka mają na powrót stać się Złotkami, ale nie muszą od razu - pisze Przemysław Iwańczyk. Relacja na żywo od 20 w Sport.pl.

20.00, Grają rywale Polaków, Anglicy i Ukraińcy

Jeszcze zanim rozpocznie się mecz kadrowiczów Fornalika, na boisko wybiegną piłkarze Ukrainy i San Marino (od 20.00), rywali Polaków w grupie H. W Sport.pl przeprowadzimy wspólną relację na żywo z tego meczu oraz spotkania Anglii z Mołdawią (od 21.00).

20.45, Polska - Czarnogóra (el. MŚ 2014)

Na deser mecz ostatniej szansy reprezentacji Polski. Po kiepskich wynikach wiosennych spotkań reprezentacja Polski jest teraz w bardzo trudnej sytuacji i jeśli chce myśleć o awansie na mundial, musi zacząć wygrywać kolejne spotkania. Pierwsze o 20.45 na Stadionie Narodowym, relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl.A to nie wszystko...

W półfinałach US Open Włoszka Flavia Pennetta zagra z Białorusinką Wiktorią Azarenką, a Amerykanka Serena Williams z Chinką Na Li.

Trwa EuroBasket, choć Polacy mają dzień przerwy. Przyda się, po porażkach z Gruzją i Czechami.

Grają tez inne grupy eliminacji MŚ 2014. Wszystkie wyniki na żywo znajdziecie na Sport.pl.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ