Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (112)
Boss potrzebny od zaraz. Fornalik może stracić pracę po Mołdawii
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • robertmich

  Oceniono 6 razy 4

  jest tez pytanie czy kuba biletelli spelnia swoje zadanie kapitana

 • bukaj22

  Oceniono 3 razy 3

  Leo Beenhakker dokonał wyczynu ponad stan i sam awans na Euro był wielkim sukcesem. Wynik na samym Euro był łatwy do przewidzenia , bo razem z Austrią byliśmy najsłabszą ekipą podczas Euro.

  Natomiast po tym wywiadzie nie mam wątpliwości kto powinien być nowym trenerem Reprezentacji. To Grzegorz Mielcarski. Chłop zna odpowiedz na każde pytanie ma swoją wizję tylko dziwnym trafem nie chce się podjąć trenowania nikogo. Zawsze jak słucham Mielcarskiego myślę sobie , że jest wielkim megalomanem. Szczerze odpycha mnie swoim mądrowaniem się i jeśli zna się tak na piłce , to niech poprowadzi jakiś klub. Przecież grał w Porto wie z czym to się je. Natomiast od gadania w studiu tv jeszcze nic dobrego nie powstało.

  Nasza Reprezentacja jest słaba nie bez powodu wygraliśmy tylko z Mołdawia i San Marino a w rankingu Fifa mamy 60 miejsce. W poprzednich eliminacjach wyprzedziliśmy tylko San Marino a teraz mamy jechać na MŚ ? Jakim cudem ? Nie łudzmy się z tych ludzi nic wielkiego nie będzie. Obecnie jesteśmy jeszcze słabsi niż na Euro 2012.

 • spectator_zm

  Oceniono 5 razy 3

  Odpowiedź Mielcarskiego na ostatnie pytanie jest jakby żywcem wyjęta z tego, o czym wczoraj rozprawialiśmy przy tej okazji: www.sport.pl/pilka/1,65037,13643264,MS_2014_w_Brazylii_coraz_dalej__Ile_talentu_marnuje.html?v=1&obxx=13643264#opinions.
  Przecież od razu widać w zachowaniach i wypowiedziach piłkarzy, że Fornalik jest dla nich nikim. Oczywiście nie mówią tego wprost, ale między wierszami można to wyczytać bez problemu.
  Dalsza praca Fornalika to męczarnie, coraz duszniejsza atmosfera i ostatecznie strata czasu. Mam nadzieję, że w PZPN już wiedzą, że tylko trener z autorytetem, z nazwiskiem i osobowością potrafi odmienić oblicze tej kadry. Potrzebny jest ktoś, kto porwie ich zapałem i entuzjazmem. Komu zaufają i pójdą za nim w ogień. Za Fornalikiem nie pójdą, bo widzą różnicę między nim, a trenerami z którymi pracują na co dzień w klubach. To zupełnie inny świat nijak nie pasujący do adepta "pms" w uosobieniu Fornalika. I do tego ci żenujący asystenci, Małowiejski i Wleciałowski. Litości...

 • 4we

  Oceniono 3 razy 3

  TAK TO JEST DUŻA PENSJA I MAŁA PREMIA , A POWINNO BYĆ MAŁA PENSJA A DUŻA PREMIA ,

  widzicie różnice , jak dali im duże pensje podstawowe to na uja mają grać a trener coś wymyślać ,

 • 4we

  Oceniono 3 razy 3

  pamiętacie jak polscy siatkarze grali i WLAZŁY ciągle fochy stroił , przyszedł trener , znalazł nowych i osiągnęłiśmy mistrzostwo ligi światowej ,

  3 z DOrtmundu do OPLA na tylne siedzenie , Lewandowski niech swoje PRZEBŁYSKI KARIERY opowiada swojej narzeczonej

 • mlodewino007

  Oceniono 3 razy 3

  Jupp Heynckes po sezonie zastępuje go guardiola jak to przegapimy będziemy żałować!

 • y.y

  Oceniono 3 razy 3

  Uważam, że jeżeli Polska nie wygra z Mołdawią, to Grzegorz Mielcarski może mieć rację, że Fornali zostanie zwolniony. Lub, że nie zostanie.
  Czy ze mną teraz też ktoś przeprowadzi wywiad?

 • juhasen

  Oceniono 3 razy 3

  @frish08
  Tu chodzi o samo zakwalifikowanie się. Leo się udało i teraz proponują Fornalikowi jego sposób.

 • 4we

  Oceniono 2 razy 2

  trzeba zmienić trenera i TRÓJKĘ z Dortmundu z nażelowanymi włosami posadzić na ławie ,
  no i absolutnie nie wpuszczac synusia Koseckiego z gołą dupą bo to wstyd że reprezentant kraju nie potrafi sobie gaci zawiązać , tatuś spasiony jak wieprz w ejmie a synuś co dotknął pilkę to strata

 • 4we

  Oceniono 2 razy 2

  UKRAINA zmieniłła 4 razy ostatnio trenera , WIDZIELIŚCIE JAK GRALI Z NAMI , a my dalej czekajmy i dawajmy szansę waldkowi , zdzichowi , mirowi i ch u j wiie komu tam jeszcze , po 9 miesiącach ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości co do waldka , bo ja nie ,

  a boniek niech smrodu nie puszcza z japy , bo Kruczek to się uczył od 4 najlepszych światowych trenerów którzy prowadzili Adama Małysza zanim sam przejął kadrę ,

 • shihtzak

  Oceniono 2 razy 2

  A bo Fornalik powinien wyzerować kadrę i powiedzieć. Jak ktoś chce grać w kadrze to niech się do mnie zgłosi jak ktoś nie chce to niech nie zajmuje miejsca innym i szanuje nogi na klub. No może nie tak dosłownie jak Ja napisałem ale coś w tym stylu.
  Pamiętamy sprawę Anny Barańskiej, jak nie chciała grac w reprezentacji siatkarek. Na siłę ją przytargali. Czy jest w tym jakiś sens ? Aby w reprezentacji grał ktoś kto grać tam nie chce ? A gra bo nie wypada odmówić ?
  Moim zdaniem w reprezentacji powinien grac ktoś, kto bardzo chce grac dla reprezentacji a nie tylko dla tego że ktoś go powołał.
  -
  Forum o shih Tzu - shihtzu.bolur.pl

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 4 razy 2

  Obecnie największym problemem jest Biletelli - ten burak wprowadza zbyt dużo zamętu na boisku!

 • marcepun

  Oceniono 2 razy 2

  oczywista oczywistość. Lecz nawet zatrudnienie obcokrajowca niekoniecznie zmieni oblicze kadry narodowej. Potrzebna jest zmiana mentalna, zaangażowanie,taktyka i najważniejsze chęć!

  kopniety.blox.pl

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekaw jestem ile ten Baniek i Kanalik dostają na rękę za swoją "pracę" :)

 • maciejka51

  Oceniono 6 razy 2

  "przekonywający"!? Panie redaktorze, myślałem, że takiej formy nie używa się już od lat... Przekonujący brzmi lepiej i jest prostsze w wymowie.

 • slawekov

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli mieliby zastępować Fornalika to powinni pomyśleć po pierwsze o kimś z zagranicy, a po drugie o kimś kto sam grał i odnosił sukcesy. Myślę, że taki np Bergkamp by się świetnie nadawał krotkapilka.pl/artykul,o_holender_on_wraca!,203 Może zaszczepiłby w chłopakach wolę walki na miarę rozgrywek międzynarodowych.

 • spectator_zm

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli spojrzymy na to zdjęcie: www.weszlo.com/fotonews/1364571200_618834.jpg, to staje się jasne, że słowa Kamila Glika o dawaniu dupy nie były tylko przenośnią. Glik dawał dupy w istocie!
  Ma szczęście, że Ukrainiec nie zrobił mu dziecka...

 • sylwester51

  Oceniono 1 raz 1

  Fornalik już nic nie wymyśli teraz będzie próbował dogodzić nowemu zarządowi i już to czyni przypadek młodego Koseckiego. Boniek szybko powinien podjąć decyzję bo czasu mało a okoliczności są sprzyjające w czerwcu mecz z Mołdawią potem znowu dłuższa przerwa. To dobry moment na zmianę dla dobra naszego futbolu trzeba to zrobić. Człowiek z zewnątrz ma zawsze większy autorytet a nasza liga to mizeria piłkarze jej nie cenią to jak F mógł mieć autorytet.

 • kloceklego

  Oceniono 1 raz 1

  "Boss potrzebny od zaraz. Fornalik może stracić pracę po Mołdawii" - rozumiem, że piłkarze, to najwyższej klasy zawodowcy. ja proponuję zatrudnić Gordona Ramsaya - kilka razy powie jednemu czy drugiemu co o nim myśli i mistrzostwo świata w kieszeniu

 • slimslider

  Oceniono 3 razy 1

  Fakt ze standardem warunkowym utrzymania funkcji przez Fornalika jest zwycięstwo kadry PZPN nad "wielką i wspaniałą" Mołdawią, sam w sobie najlepiej obnaża beznadziejność polskiej piłki.
  Przegrał sromotnie u siebie z Ukrainą, jakich jeszcze dowodów potrzebują geniusze PZPN by się przekonać że Fornalik to poroniony pomysł?

 • 1group

  Oceniono 5 razy 1

  Do trójki z Dortmundu należy dołączyć najlepszą trójkę "trenerów'" tj.Bońka,Mielcarskiego i tego z GW ,wszystkowiedzącego Steca.
  Wtedy zawojujemy cały wszechświat.

 • istredt

  Oceniono 3 razy 1

  po Mołdawii to będzie po eliminacjach... jesli Boniek potrafi znaleźć kogoś w ciągu dwóch tygodni to niech zmienia teraz. Jeśli nie, to niech szuka selekcjonera na eliminacje do ME2016

 • micha.ros5

  Oceniono 1 raz 1

  nie mamy szans nie mamy zgrania

 • bumerang-3

  Oceniono 3 razy 1

  Jeśli ze zmianą selekcjonera mamy czekać aż do czercowej porażki z Mołdawią... Uważam, że stracimy kolejne 2 miesiące. Powiedzmy sobie jasno: te eliminacje przegraliśmy!!! To kolejna, jedna z wielu przegrana, która - podobnie jak poprzednie - nie" zabije nas". Ale jeśli okażemy się mądrzy - może nas wzmocnić. Ale by faktycznie mądrze wykorzystać obecną porażkę nie powinniśmy sobie pozwolić na stratę tych dwóch miesięcy jakie pozostały do czerwcowej potyczki z Mołdawią. Być może problem reprezentacji nie jest tak wielki jak myślimy. Może to tylko nieumiejętność odpowiedniego zestawienia zawodników, nieumiejętność ich zmotywowania? Bo niby jak Fornalik ma motywować zawodników, skoro jak sam stwierdziłw jednym z wywiadów, że "nie ma czasu na rozmowy z wszystkimi kadrowiczami"..? Te słowa to przyznanie się do niekompetencji

 • tadek1703

  0

  Polska reprezentacja moze sie poprawic przez dobre szkolenie mlodych pilkarzy i poprawe poziomu Ekstraklasy, a nie przez wymiane poszczegolnych pilkarzy czy trenerow. Ciagle krytykowanie Obraniaka jest naiwne i doprowadzi do tego ze nikt nie bedzie chcial grac dla Polski. PZPN musi dzialac a nie egzystowac.

 • oldboy61

  Oceniono 2 razy 0

  Fornalik z Bonkiem bedą winni braku awansu ! nie ma co czekac do Moldawi ! Fornalik na furmankę i wio ! za stadion !

 • socrates11

  Oceniono 6 razy 0

  Przestańcie z tym Leo. Przerżnął eliminacje do mistrzostw świata w RPA w stylu kompromitującym.

 • kali2121

  Oceniono 4 razy 0

  Leo Beenhakker wracaj do Polski

 • chochelin

  0

  Jož wczoraj bylo za požno !!! Wszyscy to wiedza , nie rozumie na co czekaja ?Fornalika trzeba natychmiast wyrzucič , to juž lepiej bedzie bez tzw. trenera...

 • 1europejczyk

  Oceniono 2 razy 0

  << Dla nich słowo "nadzieja" oznacza "może się uda". >>

  Nie tylko dla nich.

  Oni, to cale pretensjonalne pokolenie okrągłostołowych pomiotów już tak mają: to są te nasze przegrane wzorce, to jest, dobrze jeśli tylko od dziesiecioleci obowiązujące, nie tylko wśród nich ale w naszym kraju, tłumaczenie słowa "nadzieja".

  W sporcie jest najmniej groźne.

  Wystarczy posłuchać nasza ogłupiałą sforę dziennikarska, komentatorów politycznych, ekonomicznych , polityków, sportowców, sprawozdawców sportowych , managerów ...

  A niech no któryś się wyłamie (jak kiedyś w siatkówce Wagner i powie, że interesuje go tylko złoto, ze jedzie po złoto ) to dopiero posypia się na takiego "wyrodka" gromy tych wszystkich dla których "udało się" jest podstawą wszelkich sukcesów.

  Raz "się udało" (kiedy szczęśliwie odzyskaliśmy naszą suwerenność ) to zgodnie z tradycją naszego
  półświatka półinteligencji przypisali to sobie, w poczet tych ich "patriotycznych" zasług i od blisko już ćwierćwiecza, nie zwazajac co się wokół nich dzieje, wytrwale odcinają od tych przypisanych sobie zasług kupony wygodnego i dostatniego życia honorując się wzajemnie przy byle okazji .

  "Nic nie uwiarygadnia autorytetów bardziej niż ich wzajemny szacunek i zrozumienie pomiędzy sobą."

  To co jest w takim naszym właśnie tłumaczeniu "nadziei" dramatyczne to, że dotyczy rowniez sytuacji kiedy w grę wchodzi życie, a szczególnie wtedy kiedy to jest , nie tylko to własne życie.

  Nieudane lądowania w Mirosławcu i w Smoleńsku były tragicznym finałem takiego rozumienia "nadziei"

  I tutaj rowniez, zgodnie z naszą wielowiekową przegraną sarmacką tradycją, jak wielokrotnie wcześniej (na przykład po Powstaniu Warszawskim) szukają winnych wszędzie gdzie tylko się da (Sowieci bo nie pomogli, Rosjanie bo to był zamach ) by tym sposobem uniknąć tej przygniatającej odpowiedzialności wynikającej z tej ich pokoleniowej, w tym przypadku pokolenia okrągłostołowych pomiotów, nieogarniętej głupoty i niepojętej beztroski w której "nadzieja" sprowadza się do niejednokrotnie wymodlonego "udało się ".

  PS.
  Być może nie jest to właściwe miejsce ale zaginione tragiczne ofiary ataku zimowego na Broad Peak Berbeka i Kowalski to również są ofiary tej << "nadziei" oznaczającej "może się uda">>

 • zychu99

  Oceniono 2 razy 0

  Czemu wy się tak tego trenera uczepiliście?? Zobaczcie sobie z jakim nastawieniem na mecze eliminacji wychodzą piłkarze.... jak widziałem piłkarzy przy hymnie to tylko u Krychowiaka, Slalamona i Boruca zauważyłem że im na tym meczu zależy(mimo, że Boruc nie śpiewał)!

 • super-gregor

  Oceniono 3 razy -1

  P o co czekać do meczu ze śmieszną Mołdawią?! Teraz go za "pizde" i wypad z roboty! (nowy "treneiro" powinien być taki jak św.pamięci Hubert Wagner był dla naszych "złotych" siatkarzy! "w pizde i na maksa"! praca,praca i milczeć a jak komuś nie pasuje to kop w dupe z kadry!) Wierze że dobre wyniki przyszły by bardzo szybko!

 • 4we

  Oceniono 3 razy -1

  trzeba było dać szansę NOWAKOWI który w Ameryce coś osiągnął a nie temu trenerzynie z chorzowa

 • atl123

  Oceniono 1 raz -1

  frish08 zgadzam sie z tobą, Nawet jak by ornalik wygral wszytskie mecze do konca i wprowadził polske do MŚ to wystarczy ze jakis mecz by przegrał na turnieju i odrazu by go zwolnili a po paru latach plakali ze go nie ma...Dawno dawno temu pisałem to O Leo ze jeszcze bedziecie za nim płakac i co?sprawdziło sie.

 • waldecek

  Oceniono 1 raz -1

  tutaj nawet nie pomoże najlepszy trener na świecie. trzeba sobie powiedzieć, że słabi jesteśmy i to od kilkunastu lat. jeden dobry mecz na 10lat to za mało. młodzi cofają sie od razu na starcie i efekty mamy. jeszcze długo poczekamy na sukcesy naszej kadry. nie piszcie mi, że lewandowski, piszczek, błaszczykowski to super gwiazdy, przecież widzę jak im piłka przeszkadza, a młody kosecki to co ta ma niby być? proste zwody, goła dupa i nic więcej. w podstawówce lepiej grałem. z części do syrenki nie da sie złożyć mercedesa

 • wydeusz

  Oceniono 3 razy -1

  Sukcesy w pilke nozna to juz w Polsce byly. Teraz niech sie pokaza inne dyscypliny!

 • gr_ub_y

  Oceniono 5 razy -3

  I tak wszystko jest robione od dooopy strony.

  Dopóki nie zniszczy się PZPNu, nie przegoni Laty i całej tej szajki z Platformy, to nic się nie zmieni.

  Przyjdą kolejni trenerzy, potem kolejni i jeszcze następni, a i tak marazm, lekceważenie, nieudolność, cwaniactwo, układy, korupcja pozostaną.

  Spójrzcie na skoki narciarskie, w 2001 roku PZN miał się świetnie, gdy tymczasem wystapiły problemy ze zorganizowaniem Mistrzostw Polski, bo zgodnie z regulaminem powinno startować minimum 5 zawodników, a z Małyszem było 4 z czego żaden nie był nawet notowany w 30-te pucharu świata. W 2013 w Mistrzostwach Polski startowało 104 zawodników, z czego 5 jest w światowej czołówce. Taki sukces wymagał jednak całkowitego przeorganizowania skoków i wykonania gigantycznej pracy społecznej. Choć różni hamulcowi w osobach Tajnera i betonu z PZN wciąż chcą dyrygować skokami, to nastąpiły już radykalne zmiany, beton musiał się tym razem dostawać do skoków, a nie skoki do betonu.

 • tadeushek

  Oceniono 7 razy -3

  P.Fornalik niech pan zdejmie tą amerykańską szmatę z logo PZPN.Gdzie godło narodowe?Pewnie dla pana to bez znaczenia... ważne,że kasa się zgadza.

 • totapis213

  Oceniono 7 razy -3

  Trochę żal mi Fornalika,postawił na gwiazdy grające za granicą,ale chyba nie wie że te gwiazdki są tam wyeksploatowane do maksimum,a grę w kadrze traktują jako formę relaksu i dodatkowej kasy,widać to po ich grze,Błaszczykowskich,Obramiaków,Piszczków i Lewandowskiego szkoda wpuszcać na boisko bo to jest kompromitacja dla tych kopaczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX