Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Specjalna oprawa meczu Polska - Ukraina w TVP

1 : 3
Informacje
Eliminacje MŚ 2014 - Grupa H
Piątek 22.03.2013 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
1
0
1
Ukraina
3
0
3
Składy i szczegóły
Polska
Bramki:Piszczek (18.)
Kartki:Łukasik - żółta
Skład:Boruc - Piszczek, Wasilewski, Glik, Boenisch - Krychowiak, Łukasik (59. Obraniak) - Błaszczykowski, Majewski (76. Teodorczyk), Rybus (46. Kosecki) - Lewandowski
Ukraina
Bramki:Jarmołenko (2.), Husiew (7.), Zozula (45.)
Kartki:Rotan, Harmasz, Stepanenko, Tymoszczuk, Moroziuk - żółta
Skład:Pjatow - Fedecki, Chaczeridi, Kuczer, Szewczuk - Stepanenko (60. Tymoszczuk), Rotan - Husiew (90. Moroziuk), Harmasz (90. Bezus), Jarmołenko - Zozula
Meczem Polska - Ukraina Telewizja Polska zainauguruje działanie aplikacji SPORT.TVP.PL na Platformie Hybrydowej TVP. Oznacza to, że telewidzowie z odbiornikami podłączonymi do internetu jeszcze w trakcie meczu będą mogli samodzielnie oglądać klipy z najciekawszymi akcjami, przeglądać aktualizowane galerie zdjęć, a po meczu zobaczyć wywiady z reprezentantami Polski czy relację z konferencji prasowej.
Jeszcze w czasie meczu telewidzowie na swoich odbiornikach będą mogli przeglądać aktualizowane on-line galerie zdjęć z kulis meczu Polska - Ukraina oraz fotorelacje z innych spotkań eliminacji piłkarskich mistrzostw świata.

Materiały sportowe na odbiornikach telewizyjnych poza emisją tradycyjnego sygnału telewizyjnego Telewizja Polska udostępnia również w ramach aplikacji Netia Player oraz na oficjalnym kanale SPORT.TVP.PL na YouTube (link: http://www.youtube.com/user/sporttvppl/videos?view=0 ).

Mecz Polska - Ukraina odbędzie się w piątek 22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Początek o godz. 20.45. Relacja Z czuba i na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE!

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ