Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska - Ukraina. Krychowiak i... Kto będzie drugim defensywnym pomocnikiem?

1 : 3
Informacje
Eliminacje MŚ 2014 - Grupa H
Piątek 22.03.2013 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
1
0
1
Ukraina
3
0
3
Składy i szczegóły
Polska
Bramki:Piszczek (18.)
Kartki:Łukasik - żółta
Skład:Boruc - Piszczek, Wasilewski, Glik, Boenisch - Krychowiak, Łukasik (59. Obraniak) - Błaszczykowski, Majewski (76. Teodorczyk), Rybus (46. Kosecki) - Lewandowski
Ukraina
Bramki:Jarmołenko (2.), Husiew (7.), Zozula (45.)
Kartki:Rotan, Harmasz, Stepanenko, Tymoszczuk, Moroziuk - żółta
Skład:Pjatow - Fedecki, Chaczeridi, Kuczer, Szewczuk - Stepanenko (60. Tymoszczuk), Rotan - Husiew (90. Moroziuk), Harmasz (90. Bezus), Jarmołenko - Zozula
Jedną z głównych niewiadomych w meczu Polska - Ukraina będzie kwestia, kto wystąpi w parze defensywnych pomocników obok Grzegorza Krychowiaka. Kandydatów jest dwóch - Ariel Borysiuk i Daniel Łukasik. Początek spotkania o godz. 20.45, transmisje w TVP i Polsacie Sport, relacja Zczuba i na Żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE!
Nie ulega wątpliwości, że parą marzeń w tej formacji jest dla Polski duet Krychowiak - Eugen Polanski. Tym razem jednak ten drugi nie może wystąpić, bo pauzuje za żółte kartki. Obie kandydatury zastępców muszą budzić obawy. Borysiuk dopiero co wrócił do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją, a 22-letni Łukasik co prawda zbiera bardzo dobre recenzje za swoją grę w Legii, ale trzeba pamiętać, że rywali nie ma w niej zbyt wymagających. Doświadczenie, jeśli chodzi o grę w ważnych meczach, jest na pewno po stronie Borysiuka.

W sondzie, jaką Przemysław Iwańczyk przeprowadził w magazynie Sport.pl Extra wśród czterech fachowców, większość opowiedziała się za wystawieniem w pierwszym składzie Łukasika (Tomasz Łapiński, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Juskowiak), a tylko jeden (Aleksandar Vuković) postawił na Rybusa.

Zapraszamy do oddania głosu w naszym sondażu i wyrażenia opinii na forum.

Zagłosuj też, kto powinien obok Glika zagrać w środku polskiej obrony ?

Zagłosuj też, kto powinien stanąć w polskiej bramce ? oraz

jak powinna wyglądać polska linia ofensywna w tym meczu ?

Kto powinien zagrać z meczu z Ukrainą jako defensywny pomocnik obok Krychowiaka?
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ