Bramki:Pawłowski (15.), Teodorczyk (24., 27.), Łukasik (33.)
Skład:Słowik - Broź, Jędrzejczyk (46. Jodłowiec), Celeban, Wawrzyniak - Łukasik (67. Furman), Kaźmierczak - Wszołek (46. Kucharczyk), Pawłowski (55. Kupisz), Sobota (84. Stępiński) - Teodorczyk
Rumunia
Bramki:Grozav (41.)
Skład:Lung (46. Balgradean) - Matel (46. Mateiu), Gaman (46. Luchin), Chiriches, Grigore - Nistor, Neagu (46. Budescu), Chitu, Grozav (46. Maxim) - Stanciu (46. Radut), Alexe (64. Alibec)
Reprezentacja Polski pokonała w sobotę w Maladze 4:1 Rumunię, a swoje wszystkie gole strzeliła do 33. minuty. Tak szybko polska kadra nie zdobyła czterech goli od 35 lat, a tylko trzy razy, w całej niespełna stuletniej historii występów, zdarzyło się jej to zrobić szybciej
Kibicujemy polskiej kadrze! Pokażmy ilu nas jest - Facebook Polska biało-czerwoni  ?

W towarzyskim spotkaniu z Rumunią Polacy strzelali gole od 15. do 33. minuty. Najpierw do siatki trafił Szymon Pawłowski, potem dwie bramki zdobył Łukasz Teodorczyk, a ostatniego gola dla biało-czerwonych strzelił Daniel Łukasik.

Dokładnie w takim samym czasie, czyli do 33. minuty, reprezentacja strzeliła cztery gole 35 lat temu. Zdarzyło się to 5 kwietnia 1978 roku w towarzyskim meczu z Grecją w Poznaniu.

5:2 Thomas Mavros 77'
Co więcej, tylko w trzech meczach w swojej niespełna stuletniej historii reprezentacja strzeliła cztery bramki szybciej niż w sobotę z Rumunią.

O minutę szybciej - 19 czerwca 1974 na mistrzostwach świata w Niemczech w spotkaniu z Haiti.

7:0 Grzegorz Lato 87'
O cztery minuty szybciej - 24 października 1965 r w Szczecinie w meczu el. MŚ z Finlandią.

7:0 Jerzy Sadek 79'
O siedem minut szybciej - 25 października 1931 roku w Poznaniu w towarzyskim meczu z Jugosławią.

25.10 1931 Poznań Polska - Jugosławia 6:3