Prasa po meczu Polska - Macedonia: Efektowne popisy przed krzesełkami

- Efektowne zwycięstwo biało-czerwonych nad Macedonią na pustym stadionie - zgodnie krzyczy sobotnia prasa po zwycięstwie reprezentacji Polski 4:1 w meczu towarzyskim. - Choć Polska wygrała z Macedonią wysoko i efektownie, trudno wskazać zawodnika, który zdecydowanie przekonałby do siebie selekcjonera - zaznacza przy tym ?Przegląd Sportowy?.

Przegląd Sportowy: Gol Soboty zamknął rok

Choć Polska wygrała z Macedonią wysoko i efektownie, trudno wskazać zawodnika, który zdecydowanie przekonałby do siebie selekcjonera. Takim może być ewentualnie Artur Jędrzejczyk. Waldemar Fornalik wciąż szuka piłkarza na środek obrony. Jędrzejczyk nie tylko strzelił gola, ale też bez problemów radził sobie z tyłu. Przez większą część spotkania rywale nie potrafili stworzyć zagrożenia pod naszą bramką.

Fakt: Popisy przed krzesełkami

Efektowne zwycięstwo biało-czerwonych nad Macedonią na pustym stadionie. Dla piłkarzy reprezentacji Polski to było efektowne zakończenie nierównego pod względem wyników roku. Na zupełnie opustoszałym stadionie w Belek drużyna Waldemara Fornalika (49 l.) rozgromiła w towarzyskim spotkaniu Macedonię 4:1.

Rzeczpospolita: Wygrana na koniec roku

Młodzi piłkarze z klubów ekstraklasy dali kibicom przed zimą sporo powodów do optymizmu. Waldemar Fornalik zabrał do Turcji aż siedmiu debiutantów. Czterech z nich posłał na boisko od pierwszej minuty, a dwóch innych po przerwie.

Super Express: Zwycięski koniec roku Na 10 dni przed Wigilią polscy piłkarze sprawili kibicom miły prezent. W ostatnim meczu sezonu rezerwy reprezentacji Polski pokonały rezerwy reprezentacji Macedonii 4:1. Debiutanckie trafienie w seniorskiej kadrze zaliczył zaledwie 18-letni Arkadiusz Milik.