Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

El. MŚ 2014. Sytuacja w "polskiej" grupie. Czarnogóra na czele

Po jesiennych zmaganiach w el. MŚ 2014 w grupie H na pierwszym miejscu jest Czarnogóra. Polska zajmuje miejsce trzecie.
W sześciozespołowej grupie Czarnogóra, Anglia, Mołdawia i San Marino mają już za sobą cztery mecze. Polska i Ukraina grały trzykrotnie.

Na czele z 10 punktami jest Czarnogóra. Zawodnicy z Bałkanów grali już jednak dwukrotnie z najsłabszą drużyną z grupy - z San Marino. Przed Polską, która ma pięć punktów (remisy z Czarnogórą i Anglią, zwycięstwo z Mołdawią) są jeszcze dwa mecze z San Marino.

Drugie miejsce zajmuje Anglia, która wygrała z Mołdawią i San Marino, a zremisowała z Ukrainą i Polską.

W trudnej sytuacji jest Ukraina. Współgospodarze z Euro 2012 zremisowali z Anglią i Mołdawią, oraz przegrali u siebie z Czarnogórą. Mecz z Polską, który odbędzie się w Polsce 22 marca może pogrzebać ich nadzieje na awans.

W eliminacjach w strefie europejskiej biorą udział 53 zespoły. Zostały podzielone na 9 grup (8 sześciozespołowych i jedna pięciozespołowa). Najlepsze drużyny z 9 grup automatycznie zakwalifikują się do mistrzostw świata, a 8 najlepszych drużyn z drugich miejsc weźmie udział w barażach o pozostałe 4 miejsca. W przypadku grup 6-zespołowych do rankingu drugich miejsc nie będą brane wyniki uzyskane z ostatnią drużyną w grupie.Drużyna Mecze Punkty
1. Czarnogóra 4 10
2. Anglia 4 8
3. Polska 3 5
4. Mołdawia 4 4
5. Ukraina 3 2
6. San Marino 4 0
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ