Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Brożek w kadrze na Urugwaj. Sobiech nie zagra

1 : 3
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Środa 14.11.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
0
1
1
Urugwaj
2
1
3
Składy i szczegóły
Polska
Bramki:Obraniak (64.)
Kartki:Wasilewski - żółta
Skład:Tytoń (46. Kuszczak) - Piszczek, Wasilewski, Glik (46. Perquis), Komorowski - Polanski (72. Trałka), Krychowiak (83. Milik) - Grosicki (73. Błaszczykowski), Obraniak, Mierzejewski (59. Pawłowski) - Lewandowski
Urugwaj
Bramki:Glik (21. - samobój), Cavani (34.), Suarez (66.)
Skład:Muslera - Aguirregaray (59. Gargano), Lugano, Godin, Caceres, - A.Gonzalez, Arevalo (70. Eguren), C.Rodriguez (74. Castro) - Lodeiro (79. Pereira) - Cavani (46. Ramirez), Suarez (85. Stuani)
Piotr Brożek został powołany w miejsce kontuzjowanego Jakuba Wawrzyniaka na towarzyski mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Urugwajem, który odbędzie się 14 listopada w Gdańsku. Z czwartą drużyną ostatniego mundialu nie zagra Artur Sobiech.
- Sobiech doznał urazu śródstopia w ligowym meczu [w niedzielę Hannover wygrał 4:2 na wyjeździe ze Stuttgartem, a Sobiech zdobył gola] - informuje Tomasz Rząsa, dyrektor reprezentacji Polski ds. kontaktów z mediami.

22-letni snajper w poniedziałek przechodził w Niemczech badania. Niestety, jego kontuzja okazała się na tyle poważna, że zawodnik nie może dołączyć do kadry przebywającej na zgrupowaniu w Gdańsku.

- W jego miejsce nie zostanie powołany żaden inny zawodnik - informuje Rząsa. Oznacza to, że trener Waldemar Fornalik w meczu z czwartą drużyną MŚ 2010 będzie miał do dyspozycji trzech napastników - Roberta Lewandowskiego, Arkadiusza Milika i Łukasza Teodorczyka.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ