Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Stadion Narodowy. Ile kosztuje zasunięcie dachu?

1 : 1
Informacje
Eliminacje MŚ 2014 - Grupa H
Środa 17.10.2012 godzina 17:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
0
1
1
Anglia
1
0
1
Składy i szczegóły
Polska
Skład: Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Glik, Wawrzyniak - Polanski, Krychowiak - Wszołek(63' Mierzejewski), Obraniak(90' Borysiuk), Grosicki(82' Milik) - Lewandowski Bramki: Kamil Glik (70')
Anglia
Skład: Hart - Johnson, Jagielka, Lescott, Cole - Milner, Carrick, Gerrard, Cleverley - Defoe(67' Welbeck) - Rooney(73' Oxlade-Chamberlain) Bramki: Wayne Rooney (31')
Szef Narodowego Centrum Sportu Robert Wojtaś w rozmowie z TVN24 przyznał ile kosztuje zasunięcie dachu. Jest to około 15-20 tysięcy złotych.
Jedną z hipotez dlaczego nie zamknięto dachu na Stadionie Narodowym przed wtorkowym meczem Polska - Anglia było to, że zrobiono to z oszczędności. Szef NCS Robert Wojtaś zdementował tę informację.

- Za zasunięcie dachu na Stadionie Narodowym trzeba zapłacić 15-20 tysięcy złotych. Trzeba zaznaczyć, że jest to cena za tę usługę na imprezach komercyjnych - jeśli sobie tak życzy organizator. Prawdziwy koszt jest trochę niższy - powiedział Robert Wojtaś, szef NCS.

- Nie potwierdzam, że delegat Fifa prosił o 15 o zamknięcie dachu. Nieprawda, że zamknięcie dachu kosztuje 600 tys. złotych i nie zdecydowano się na to względu na koszty - mówił wcześniej Michałowi Polowi.

Mecz ostatecznie odbędzie się w środę o 17. Relacja Z czuba i na żywo na Sport.pl i m.sport.pl.  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ