Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska-Anglia. Komunikat PZPN: Mecz odbędzie się dzisiaj z udziałem publiczności, wczorajsze bilety nie tracą ważności

1 : 1
Informacje
Eliminacje MŚ 2014 - Grupa H
Środa 17.10.2012 godzina 17:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
0
1
1
Anglia
1
0
1
Składy i szczegóły
Polska
Skład: Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Glik, Wawrzyniak - Polanski, Krychowiak - Wszołek(63' Mierzejewski), Obraniak(90' Borysiuk), Grosicki(82' Milik) - Lewandowski Bramki: Kamil Glik (70')
Anglia
Skład: Hart - Johnson, Jagielka, Lescott, Cole - Milner, Carrick, Gerrard, Cleverley - Defoe(67' Welbeck) - Rooney(73' Oxlade-Chamberlain) Bramki: Wayne Rooney (31')
?Odwołany mecz Polska - Anglia odbędzie się 17.10.2012 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie o godz. 17:00 z udziałem publiczności. Kibice mogą wchodzić na stadion od godziny 14:00. Bilety i zaproszenia na mecz, który nie odbył się wczoraj zachowują ważność, bez względu na stan w jakim się znajdują? - poinformował w oficjalnym komunikacie Polski Związek Piłki Nożnej
PZPN poinformował też, że dzisiejsze spotkanie prawdopodobnie odbędzie się przy zamkniętym dachu. Pełna treść komunikatów PZPN:

"Odwołany mecz Polska - Anglia (16.10.2012 r.) odbędzie się 17.10.2012 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie o godz. 17:00 z udziałem publiczności. Kibice mogą wchodzić na stadion od godziny 14:00. Bilety i zaproszenia na mecz, który nie odbył się wczoraj zachowują ważność, bez względu na stan w jakim się znajdują. Osoby, które same skorzystały z możliwości wydrukowania biletu z systemu Kupbilet.pl proszone są o ponowne jego wydrukowanie. Reklamacje niewykorzystanych biletów będzie można składać w miejscu ich zakupu. Osoby, które kupiły bilet przez stronę www.kupbilet.pl, będą mogły składać reklamacje online. Wszelkie pytania dotyczące reklamacji prosimy kierować na adres e-mail: reklamacje@pzpn.pl.

Reklamacje osób, które nie posiadają biletów nie będą uwzględniane".

Dach prawdopodobnie zamknięty

"Zgodnie z przepisami FIFA (FIFA World Cup Brasil 2014, art.20 paragraf 5) decyzję, czy dach stadionu podczas meczu będzie otwarty czy zamknięty, podejmuje delegat FIFA po uzgodnieniu z drużynami i sędzią głównym. Decyzja ta musi być ogłoszona na spotkaniu organizacyjnym przed meczem. Przed meczem (we wtorek - przyp. red.) podjęto kroki, aby zamknąć dach stadionu, jednak w takich warunkach pogodowych nie było to możliwe ze względów technicznych. Jutrzejszy (tj. środowy - przyp. red.) mecz Polska - Anglia, o godz. 17:00, odbędzie się najprawdopodobniej przy zamkniętym dachu stadionu. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie jutro (w środę - przyp. red) delegat FIFA. Trwają prace nad przygotowaniem boiska na to spotkanie".Kto twoim zdaniem jest winien farsy na Stadionie Narodowym? [GŁOSUJ]
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ