Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tak grała Polska z RPA. OCENY

1 : 0
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Piątek 12.10.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
0
1
1
RPA
0
0
0
Składy i szczegóły
Polska
Bramki:Komorowski (81.)
Kartki:Perquis, Murawski - żółta
Skład:Tytoń - Wojtkowiak, Wasilewski, Perquis, Wawrzyniak (83. Obraniak) - Wszołek (46. Sobota), Krychowiak (65. Murawski), Borysiuk, Mierzejewski (58. Milik) - Sobiech (74. Komorowski), Piech (46. Grosicki)
RPA
Kartki:Furman, Sangweni - żółta
Skład:Khune - Mungomeni, Khumalo, Sangweni, Nunes - Dikgacoi, Furman - Myeni (65. Modise), Tshabalala (75. Lebese), Chabangu (46. Letsholonyane) - Parker (68. Ndlovu)
Świetni debiutanci - Paweł Wszołek i Grzegorz Krychowiak - a także bardzo nieskuteczny Artur Sobiech. Zobacz jak oceniliśmy Polaków po wygranym 1:0 meczu z RPA.
(skala ocen 1-6)

Przemysław Tytoń - 3. Dobrze wyłapywał dośrodkowania lecące w pole karne. Grał uważnie, ale rywale nie sprawili mu większych kłopotów.

Grzegorz Wojtkowiak - 3. W pierwszej połowie częściej niż Wawrzyniak włączał się do akcji ofensywnych, ale miał duże kłopoty z Tshabalalą, który dość łatwo mu uciekał.

Damien Perquis - 3. Dobrze się ustawiał, choć czasem spóźniał się z interwencją. Największe zagrożenie rywale stwarzali po wrzutkach ze stałych fragmentów gry, a takie dośrodkowania powinien wybijać obudzony w środku nocy.

Marcin Wasilewski - 4. Dobrze grał wślizgiem, kilka razy w polu karnym wybijał piłkę rywalom spod nóg. Najlepszy z obrońców w dodatku w piątek grał jako kapitan.

Jakub Wawrzyniak - 3. Rzadko widziany w ofensywie, ale w obronie nie popełniał błędów. Grał nieco dalej od rywali, dzięki czemu nie pozwalał się mijać.

Paweł Wszołek - 5. Zagrał pół meczu i w tym czasie miał cztery podania, które koledzy powinni zamienić na gola. Dwa razy podawał ze skrzydła lewą - słabszą - nogą. Idealnie podał w tempo wychodzącemu do sytuacji sam na sam Piechowi. Już w pierwszej połowie ładnie rozegrał piłkę z Krychowiakiem. Jak na debiut zagrał wyśmienicie.

Grzegorz Krychowiak - 4. Dobry mecz 22-latka, który już w pierwszej minucie, po indywidualnej akcji skrzydłem, wyłożył piłkę Mierzejewskiemu, ale ten nie trafił w bramkę. Wszędzie go było pełno. Grał zdecydowanie. Pewniak na Anglię.

Ariel Borysiuk - 2. Dużo podań w bok, nie zawsze celnych. Niewiele do przodu.

Adrian Mierzejewski - 2. Fatalnie spudłował w pierwszej minucie. Potem napędzał akcje skrzydłem, ale zbyt często w decydującym momencie podawał niedokładnie. Kilka razy miał kłopot z przyjęciem piłki. Widać że w Trabzonsporze nie gra regularnie.

Artur Sobiech - 1. Dwa świetne podania Wszołka - zmarnował. Za pierwszym razem próbując strzelić efektownie piętą, nie trafił w piłkę. Nie trafił również gdy skrzydłowy Polonii wrzucił mu piłkę na głowę. Po szybkiej kontrze zamiast szukać kolegi, strzelał, nie patrząc w bramkę. W drugiej połowie w sytuacji sam na sam, kilka metrów od bramki trafił w bramkarza.

Arkadiusz Piech - 2. W 26. minucie w sytuacji sam na sam strzelił w bramkarza. Poza tym bardzo się starał, ale zrobił niewiele. Zmieniony w przerwie.

Kamil Grosicki - 4. Szybki, przydatny w akcjach ofensywnych. Dobre dośrodkowania i asysta przy golu Marcina Komorowskiego. Mecz na plus.

Waldemar Sobota - 2. Zagrał przez całą drugą połowę, ale zrobił niewiele. W najlepszej okazji - w 68. minucie po dośrodkowaniu Grosickiego - spudłował.

Arkadiusz Milik - 2. To on, a nie Komorowski powinien strzelić gola, ale nie trafił w piłkę. Wydawał się nieco zagubiony.

Marcin Komorowski, Rafał Murawski i Ludovic Obraniak grali zbyt krótko.

Czytaj relację z meczu Polska - RPA ?


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ