Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mecz Polska - RPA na Stadionie Narodowym

Zarząd PZPN podjął decyzję, że towarzyski mecz reprezentacji Polski z RPA zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie - poinformowała rzecznik związku Agnieszka Olejkowska. Mecz odbędzie się 12 października. Początek o 20:45.
Pierwotnie mecz miał się odbyć w Bydgoszczy. Na organizację meczu nie wydał jednak zgody wojewoda kujawsko-pomorski Ewa Mes. Powodem decyzji były negatywne opinie policji i straży pożarnej.

Twitter Agnieszki Olejkowskiej, rzeczniczki PZPNPZPN poinformował, że ceny biletów na spotkanie z RPA wahać się będą od 25 do 75 złotych.

16 października także na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra z Anglią w eliminacjach do mistrzostw świata.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (26)
Mecz Polska - RPA na Stadionie Narodowym
Zaloguj się
 • stach_79

  Oceniono 30 razy 26

  i dobrze 4 dni pozniej z Anglia tez na Narodowym - przynajmniej sie dobrze zaasymiluja

 • brouziak

  Oceniono 31 razy 25

  Panie Prezesie Lato . Podobnież sytuacja finansowa jest . Niech na zakończenie Pana kadencji zdecyduje się Pan na gest i ustali ceny biletów na mecz z RPA na przyzwoitym poziomie to wtedy przyjdzie sporo kibiców i ten narodowy nie będzie świecił pustkami. A dla młodzieży do 16go roku życia bilety zróbcie po 10 zł ,kobiety zniżka 50%, wtedy przyjdą całe rodziny , a tak przy cenach wysokich to dla 4-ro osobowej rodziny duży wydatek, ( a właśnie rozpoczął się rok szkolny) .A ja chciałbym w końcu pójść na mecz z żoną ,synem i córką i wydać na wejście całej mojej rodziny max 100zł ( tyle co nas kosztuje pójście do kina )
  Okaż się Pan męskim charakterem , nie dopuść Pan na fajrant , żeby znów na Pana pomścili.

 • ceasarc

  Oceniono 31 razy 21

  bardzo dobrze. decyzja czysto polityczna ale akurat w tym wypadku rozsadna. dobre przetarcie na 4 dni przed meczem z anglia na tym stadionie. a mecz w bydgoszczy to bylo czyste nieporozumienie wynikajace wyłącznie z wewnetrznych rozliczen w betonowym pzpnie.

 • szymko123

  Oceniono 25 razy 15

  Dobra decyzja. Mecze reprezentacji powinny odbywać się na Narodowym. Jestem z Poznania, ale takie mam zdanie na ten temat. Żaden Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk czy Poznań. Widzieliśmy na Euro 2012, jak kończą się eksperymenty ze stadionami.

 • clough

  Oceniono 15 razy 11

  Czyżby na Narodowym były wyższe płoty niż 1,20 m? Ta pani, nie wiadomo dlaczego zajmująca fotel wojewody, nie wydała zgody m.innymi z uwagi na małą wysokość ogrodzenia pomiędzy płytą a kibicami.

 • tomekpasiak1906

  Oceniono 12 razy 10

  Ludzie po to budowano stadion za 2 mld złotych żeby grano na nich mecze a teraz wielkie zdziwienie że jest mecz. Jak sama nazwa mówi Stadion Narodowy. Mam nadzieję że nowy prezes zrobi z tym porządek i zapanuje ład.

 • kibol1234567890

  Oceniono 9 razy 7

  po tych komentarzach zrozumialem ze polskiemu kibicowi niwe dogodzisz bylo ppv zle bedzie w TVP to niechca sluchac komentarzy szpaka teraz tak samo wszyscy chca grac na nowych stadionach a tym zas zle moze jak ktos pisze kom ze mu sie nie podoba grac w bydgoszy albo nie chce ppv to niech nie pisze potem o TVP I narodowym

 • kosmyg

  Oceniono 8 razy 6

  Zagrywka taktyczna - w meczu z RPA tak zryjemy murawę, że Anglicy 4 dni później nie pograją. Byle tylko nikt do naszego bramkarza w światło bramki nie podawał tym razem... ;)

 • sexsystem

  Oceniono 7 razy 5

  Jestem z Gdańsk, ale uważam ze mecze powinny byc na Narodowym nie po to 2 mld zł szły na to, że by w Gdansku miał być arcywazny mecz z Ukrainą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX