Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

El. MŚ 2014. Lewandowski 523 minuty bez gola w kadrze

2 : 0
Informacje
Eliminacje MŚ 2014 - Grupa H
Wtorek 11.09.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
1
1
2
Mołdawia
0
0
0
Składy i szczegóły
Polska
Bramki:Błaszczykowski (33. - karny), Wawrzyniak (81.)
Kartki:Wasilewski - żółta
Skład:Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Glik, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Polanski, Borysiuk (76. Krychowiak), Mierzejewski (71. Sobiech) - Saganowski (46. Sobota), Lewandowski
Mołdawia
Kartki:Gatcan - żółta
Skład:Namasco - Armas, Epureanu, Ivanov (73. Onica), Golovatenco - Covalciuc, Gatcan, Suvorov (81. Alexeev), Patras (46. Ovseannicov) - Picusciac, Racu
Robert Lewandowski zaliczył słaby występ w meczu z Mołdawią. W piątym meczu z rzędu nasz najlepszy napastnik nie strzelił dla reprezentacji gola.
Lewandowski po raz ostatni bramkę dla reprezentacji zdobył w pierwszej połowie pierwszego meczu Euro z Grecją. Potem w meczach z Rosją, Czechami, Estonią, Czarnogórą i teraz z Mołdawią do siatki nie trafił.

W meczu z Mołdawią irytował szczególnie. A najbardziej jego ciągłe "pady" na boisku i pretensje do sędziego o nie odgwizdywanie fauli. Oddał tylko jeden strzał.

"Czas, by snajper z Dortmundu się przebudził, bez zawodnika, który będzie seryjnie trafiał do siatki rywali w meczach o punkty ciężko o awans. Zespół Jerzego Engela miał Emmanuela Olisadebe, Pawła Janasa - Tomasza Frankowskiego, a Leo Beenhakkera - Euzebiusza Smolarka. Ciężko przypuszczać, że w każdym meczu sędziowie będą dyktować karne" - napisał prosto ze stadionu dziennikarz Gazety Wyborczej i Sport.pl Robert Błoński .

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ