Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

El. MŚ 2014. Prasa po meczu Czarnogóra - Polska: Reprezentacja podniosła się z kolan

2 : 2
Informacje
Eliminacje MŚ 2014 - Grupa H
Piątek 07.09.2012 godzina 20:30
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Czarnogóra
2
0
2
Polska
1
1
2
Składy i szczegóły
Czarnogóra
Bramki:
Drincić (27.), Vucinić (45.)
Kartki:
Vucinić, Pavicević, Dzudović - żółta, Pavicević - czerwona
Skład:
Bozović - Pavicević, Basa, Savić, Zverotić - Jovanović (65. Kasalica), Volkov, Vukcević (71. Peković), Drincić (84. Dzudović) - Jovetić, Vucinić
Polska
Bramki:
Błaszczykowski (6. - karny), Mierzejewski (55.)
Kartki:
Obraniak - czerwona, Polanski - żółta
Skład:
Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Glik, Wawrzyniak - Borysiuk (69. Murawski), Polanski - Błaszczykowski, Obraniak, Grosicki (46. Mierzejewski) - Lewandowski (90. Saganowski)
- Reprezentacja Polski nareszcie podniosła się z kolan! - czytamy w "Super Expressie". - Może nawet można nie drżeć, że eliminacje skończą się dla nas już w tym roku - pisze "Rzeczpospolita".
Punkt też dobry -> relacja z meczu Czarnogóra - Polska

"Gazeta Wyborcza": Punkt też dobry

Nie udało się wyszarpać zwycięstwa, trzeba się cieszyć z remisu. Mogło być lepiej, ale i gorzej też. Polacy w swoim pierwszym meczu eliminacji do mistrzostw świata zremisowali w Podgoricy z Czarnogórą 2:2.

"Rzeczpospolita": Wojna na remis

Remis w Podgoricy został wyszarpany, jeden punkt można dopisać i być może nawet nie drżeć, że eliminacje skończą się dla nas już w tym roku. We wtorek we Wrocławiu z Mołdawią powinno być łatwiej.

"Fakt": Punkt po wojnie w Podgoricy

Reprezentacja Polski nareszcie podniosła się z kolan! Na początek eliminacji mistrzostw świata po szalonym, pełnym zażartej walki i zaskakujących zwrotów akcji spotkaniu biało-czerwoni zremisowali z Czarnogórą 2:2.

"Przegląd Sportowy":  ? Punkt z piekła. Remis wyrwany z kotła

Wielkie emocje w Podgoricy. Gole, kartki, petardy - emocjonujący start eliminacji mundialu. Zaczynamy od remisu. Oglądaliśmy raczej mecz dwóch średnich drużyn, które stać na jednorazowe zrywy, ale mają problemy z wypracowaniem własnego stylu. Polacy mogli ten mecz wygrać, bo rywal nie był zbyt mocny.

"Super Express":  ? Mierzejewski uratował nam remis

Biało-czerwoni weszli do gry o mundial w Brazylii. Od pierwszego gwizdka było nerwowo i brutalnie, a skończyło się na remisie, z którego nikt nie jest zadowolony. Cieszy za to determinacja i momentami niezła zespołowa gra drużyny.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ