Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euro 2012. Wygraj piłkę, z meczu Polska - Rosja! [KONKURS]

We wtorek Jakub Błaszczykowski bramką z 57. minuty przedłuż szanse na awans Polaków do ćwierćfinału Euro 2012. W konkursie Sport.pl i adidas możesz wygrać piłkę Tango 12, którą kapitan reprezentacji Polski strzelił wyrównującego gola Rosjanom. Wystarczy jedno dobre zdjęcie!
Aby wziąć udział w konkursie Sport.pl i adidas, w którym główną nagrodą jest piłka z meczu Polska - Rosja i Grecja - Czechy, zapoznaj się z regulaminem.

Wejdź na profil Sport.pl na facebook, polub go, przejdź do aplikacji, aby konkursowej. Zrób fajną fotografię która pokaże nam jak kibicujesz i namów znajomych, żeby głosowali na Ciebie. Zdjęcie nie musi pochodzić ze spotkania reprezentacji Polski ani z Euro 2012.

Z 20 zdjęć z największą liczbą głosów zespół Sport.pl wybierze dwóch zwycięzców. Do wygrania są bowiem dwie piłki: z meczu Polska - Rosja i Grecja - Czechy.

Mamy jeszcze więcej piłek!

To tylko jedna z ośmiu odsłon konkursu Sport.pl i adidas. W sumie rozdamy Wam 15 piłek meczowych, którymi podczas spotkań Euro 2012 będą kopać najlepsi piłkarze Europy - po jednej z każdego meczu rozegranego w Polsce. Przez całe Euro odwiedzajcie naszą specjalna aplikację

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ