Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euro 2012. Dudka: grało nam się dużo lepiej niż pod dachem

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa A
Wtorek 12.06.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
Wynik
Polska
1
Rosja
1
- Zupełnie inaczej nam się grało, gdy dach był odsunięty. Mogliśmy biegać, wytrzymaliśmy kondycyjnie - powiedział po meczu z Rosją Dariusz Dudka.
Wyjdziemy z grupy? Dyskutuj na forum Sport.pl

Najlepszy występ zespołu Franciszka Smudy dał remis 1:1 z Rosją, jednym z faworytów Euro i nadzieję na awans do ćwierćfinału. Jeśli w sobotę we Wrocławiu Polska pokona Czechy, wyjdzie z grupy. Po meczu przed kamerami TVP wystąpił Dariusz Dudka.

Zobacz animacje bramek z meczu Polska - Rosja

- Od początku meczu wiedzieliśmy jak mamy grać i jakie mamy słaby strony. System gry z trójką defensywnych obrońców wyglądał dobrze - powiedział Dudka, który wtorkowy mecz rozpoczął w pierwszym składzie. Dziennikarz zapytał go o różnice między meczem z Grecją i Rosją.

- Inaczej nam się dzisiaj grało, dlatego że dach był odsunięty. Mogliśmy biegać, nie brakowało tchu, wytrzymaliśmy kondycyjnie. Tym razem inaczej to wyglądało - straciliśmy bramkę pierwsi, po stałym fragmencie gry. Do tej pory Rosjanie nie stworzyli większego zagrożenia. W drugiej połowie mogliśmy pokusić o drugą bramkę, nie udało się - dodał.

- Zakładaliśmy, że nawet jeśli dzisiaj wygramy, z Czechami zagramy finał i tak będzie - zakończył.  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ