Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska - Rosja. Godz. 13, piłkarze zaczęli aktywację

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa A
Wtorek 12.06.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
Wynik
Polska
1
Rosja
1
- Zaczynamy właśnie aktywację, krótkie zabawy z małymi piłkami. Pogramy trochę w siatkonogę, trzeba trochę pobudzić układ nerwowy - opowiadają Sport.pl piłkarze reprezentacji Polski.
Zajęcia te potrwają 20-30 minut, chodzi w nich o to, by organizmy wchodziły powoli w stan gotowości, ale trzeba też uważać, by się nie zmęczyć. Na 13.30 Franciszek Smuda zarządził odprawę, później będzie obiad, krótka drzemka, węglowodanowa przekąska i wyjazd na mecz.

Trenerzy reprezentacji nie chcą, by przed wyjazdem piłkarze pili zbyt wiele kawy, bo to sztuczne pobudzanie, które później przenosi się na stres i podwyższone tętno. - Proponujemy im raczej makaron, który doda energii, ale jeśli ktoś będzie miał ochotę na małe ciastko, nic się nie stanie - mówi nam jeden z członków sztabu szkoleniowego.

Totalnie wyluzowany jest trener Smuda. Nie widać u niego takiej nerwowości jak przed meczem z Grecją. Podobnie piłkarze, którzy chcą brać dzisiejsze spotkanie na chłodno. Mówią, że nie będą się napinać i na pewno nie usłyszymy od nich żartują nawet, że nie będą udzielać takich wypowiedzi jak Kamil Grociski, który obiecał, że Polacy zmiażdżą Rosjan.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ