Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euro 2012. Abramowicz obejrzy Lewandowskiego i Piszczka

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa A
Wtorek 12.06.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
Wynik
Polska
1
Rosja
1
Roman Abramowicz zasiądzie w loży prezydenckiej Stadionu Narodowego nie tylko po to, by obejrzeć mecz Polski z Rosją, ale również w celu sprawdzenia umiejętności Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka - twierdzi "The Telegraph".
Właściciel Chelsea zdążył już wydać 6,5 miliona funtów na Marko Marina i 35 milionów na Edena Hazarda, ale to nie koniec zakupów londyńczyków przed nowym sezonem. Wśród pozycji, które wymagają wzmocnień, są m.in. atak i prawa obrona

Gwarancję miejsca w wyjściowym składzie otrzymał wprawdzie Fernando Torres, ale spekulacje dotyczące sprowadzenia nowego napastnika nie cichną. Potencjalnym celem transferowym mógłby być Lewandowski, którym interesuje się też Manchester United.

Drugim piłkarzem reprezentacji Polski, któremu według "The Telegraph" Abramowicz będzie przyglądał się ze szczególną uwagą, jest Łukasz Piszczek. Chelsea już w poprzednim sezonie miała problemy z obsadą prawej obrony, a teraz wzmocnienie tej pozycji jest absolutną koniecznością, ponieważ wygasł kontrakt Jose Bosingwy.

Mecz Polska - Rosja we wtorek o 20:45. Relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl.

Andrzej Juskowiak ? odsunięty od komentowania meczu Polska - Rosja


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ