Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euro 2012. Izmajłow: Spodziewałem się więcej po grze Polaków

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa A
Wtorek 12.06.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
Wynik
Polska
1
Rosja
1
Gra polskich piłkarzy w meczu z Grecją nie zrobiła dobrego wrażenia na pomocniku reprezentacji Rosji Maracie Izmajłowie. - Szczerze mówiąc, spodziewałem się po nich więcej - stwierdził piłkarz w rozmowie z gazetą ?Sport Express?. Mecz Polski z Rosją we wtorek o godz. 20.45. Relacja z tego meczu na żywo w Sport.pl
Reprezentacja Polski zremisowała w meczu otwarcia z Grecją 1:1. Spotkanie to obejrzał pomocnik reprezentacji Rosji Marat Izmajłow. Jego wrażenia? - Wiem, że Polska to bardzo silny fizycznie zespół, przeciw któremu trudno jest grać. Można to było zobaczyć w meczu z Grekami, ale szczerze mówiąc spodziewałem się po Polakach więcej - powiedział piłkarz na łamach "Sport Expressu".

Izmajłow wyjaśnił, że zaskoczył go nie tylko wynik, jak i sama gra polskiej drużyny. Dodał jednak, że i tak na Polskę Rosjanie muszą uważać. - Wszyscy wiemy, że są tam chłopaki z Borussii - stwierdził.

Rosjanie są w dobrych humorach, bo w swoim pierwszym meczu pokonali Czechów 4:1. Pokazali się z bardzo dobrej strony, a ich szybki, kombinacyjny futbol zrobił na ekspertach duże wrażenie. - Z Polską zagramy tak samo. Inteligentnie i umiejętnie. Jeśli znowu wszyscy będziemy tak zdyscyplinowani w obronie i szybcy w ataku, to na pewno wygramy to spotkanie - zapewnia Izmajłow.  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ