Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euro 2012. Lukas Podolski: Szkoda, że Polacy tylko zremisowali

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa A
Wtorek 12.06.2012 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
Wynik
Polska
1
Rosja
1
- Oglądałem piątkowy mecz Polaków z Grekami i szkoda, że biało-czerwoni tylko zremisowali - powiedział Lukas Podolski, piłkarz reprezentacji Niemiec, która w sobotę wygrała we Lwowie z Portugalią 1:0 w swoim pierwszym meczu na Euro 2012.
W meczu otwarcia mistrzostw Europy Polacy zremisowali na Stadionie Narodowym w Warszawie z Grekami 1:1. - Oglądałem to spotkanie. Szkoda, że biało-czerwoni tylko zremisowali - powiedział mający polskie korzenie Podolski, który przed turniejem zadeklarował, że będzie trzymał kciuki za podopiecznych Franciszka Smudy.

W sobotę natomiast na Arenie Lwów Niemcy udanie rozpoczęli dla siebie turniej, ponieważ pokonali Portugalię 1:0 po bramce Mario Gomeza. - Jeśli się wygrywa to znaczy, że jest dobrze. Jednak na pewno możemy grać lepiej niż w tym spotkaniu. Ważne są jednak trzy punkty na naszym koncie, bo to stawia nas w korzystnej sytuacji przed spotkaniem z Holandią - przyznał Podolski.

Napastnik, który od przyszłego sezonu będzie występował w Arsenalu Londyn wyróżniał się przede wszystkim w akcjach defensywnych. Nie potrafił natomiast poważnie zagrozić bramce rywala.

- Jestem zadowolony ze swojej postawy, choć nie wykorzystałem przynajmniej jednej okazji na zdobycie bramki. Wierzę jednak, że wkrótce trafię do siatki - dodał Podolski.

W innym meczu grupy B Holandia przegrała w Charkowie z Danią 0:1.

Podolski poprowadzi Niemców do finału? oceń na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? ?


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ