Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euro 2012. Wśród czytelników Sport.pl po Polska - Grecja przeważa niedosyt

Niewykorzystane okazje z pierwszej połowy i brak zmian w zespole w drugiej są głównym powodem niedosytu, który bije z komentarzy czytelników Sport.pl po zakończonym remisem 1:1 meczu Polska - Grecja inaugurującego Euro 2012.
1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa A
Piątek 08.06.2012 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
Wynik
Polska
1
Grecja
1
Już w ciągu pierwszych 5 minut po meczu na profilu facebookowym Sport.pl nasi czytelnicy zostawili 200 komentarzy. Co czują po meczu?

"Zdecydowanie niedosyt. Szczególnie po tak dobrze zaczętym meczu. Niestety w drugiej połowie nie było juz tak kolorowo" - napisała Kinga Knap i nie jest to odosobniona opinia. Internauci mieli żal do selekcjonera. O co? "Brak zmian przez Smudą. Tylko 11 piłkarzy umie grac u nas w piłkę. Gdzie szybki Grosicki?" - pytał Paweł Słomka. Podobne zdanie mają internauci piszący w komentarzach pod pomeczową relacją. "Wstyd i hańba żadnej zmiany ,tylko wymuszona kartka. Można juz stawiać na Rosjan z Polakami." - napisał czytelnik podpisujący się brykaadrika.

Nie wszyscy byli jednak aż tak rozczarowani. "Mieszane uczucia. Pierwsza połowa z lekką przewagą dla nas i niewykorzystanymi sytuacjami. Zaś w drugiej zdecydowana przewaga Greków i masa szczęścia polskiej drużyny. Trzeba być chyba zadowolonym z 1 punktu" - uważa Adam Kossobudzki na Facebooku Sport.pl.

Zadowolonych po meczu było jednak niewielu. "Jestem 5 lat starszy, siwe włosy wszędzie, nie wiem czy sie odważę obejrzeć kolejne mecze Polaków" - podsumował Jakub Łapieniecki.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ