Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Czytelnicy Sport.pl: Wygramy z Grecją 2:0

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa A
Piątek 08.06.2012 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
Wynik
Polska
1
Grecja
1
Już w piątek o godz. 18 meczem z Grecją zaczynamy Euro 2012. Gdyby wynik tego spotkania zależał od czytelników Sport.pl, Polacy wygraliby 2:0 - to najczęściej typowany rezultat w sondażu. Optymizm kibiców widać też w komentarzach pod artykułami i na forum.
Wygramy z Grecją? Chcemy znać Twoją opinię. Dyskutuj na forum Sport.pl ?

W sondażu na Sport.pl zapytaliśmy czytelników: Kto wygra mecz Polska - Grecja. Aż 88,5 procent głosujących stawia na zwycięstwo Polaków. Poprosiliśmy też o wytypowanie dokładnego wyniku. Najwięcej, 34 procent głosujących typuje wynik 2:0 dla Polski. 25 procent osób wytypowało zwycięstwo "biało-czerwonych" 1:0, a 21 procent głosujących typuje wynik 2:1. Pełne wyniki sondażu poniżej:

sondażOptymizm kibiców widać również w komentarzach pod artykułami. "Nie ma innej opcji jak tylko 2:0 dla Polski. na 1:0 Lewandowski na 2:0 Obraniak :D" - pisze czytelnik o nicku "polak_maly_111". "Musimy wygrać i wygramy 2:0. Mamy teraz jedną z lepszych reprezentacji w historii, młodych i agresywnych piłkarzy" - dodaje "bobicz11". "Grecy zginą i przepadną w trójkącie dortmundzkim" - pisze na forum Sport.pl "popolski". "Może i są dobrzy ale Polacy absolutnie im nie leża, Grecy nie wygrali z nami od 25 lat. Mam nadzieję że 08.06 podtrzymamy tę świecką tradycje" - przypomina "stux".

"Luuuuuudzie!! Oczywiście ze każdego przeciwnika trzeba szanować, ale bez przesady. Grecja miała swój czas 8 lat temu. Gramy u siebie, 50 tys. gardeł na stadionie. Naprawdę, jak mamy się obawiać Greków, to ja już nie wiem. Sam Lewandowski jest warty tyle co połowa drużyny Grecji, więc bez przesady. Skończmy już z tymi kompleksami!!! Tym bardziej, że Grecy przed meczem z nami są bardzo pewni siebie, co wróży im wpie..." Obawiać to się można Ruskich bo maja niezła pakę. Z Czechami też powinniśmy sobie poradzić, bo mają stary wiekowo skład. Myślę, że wyjdziemy z grupy na drugim miejscu za Ruskimi" - podsumowuje "mateo292".

Na sukces trzeba poczekać?

Nie wszyscy jednak podzielają ten optymizm. Część czytelników nie wierzy w sukces kadry Franciszka Smudy. "Polska - Grecja 1:3, pierwszą bramkę stracimy już w 8. minucie, do przerwy będzie 0: 2 , druga połowę zremisujemy, wiem to na 100 procent" - pisze "frugo3". "Ta drużyna może i ma potencjał, ale jeszcze nie na te mistrzostwa. Zakładając, że będą grać w niezmienionym składzie reprezentacyjnym (i w ogóle będą grać w klubach ), może coś ugrają na mistrzostwach świata niestety teraz wyjście z grupy będę uważał za sukces, chociaż życzę im jak najlepiej" - dodaje na forum Sport.pl czytelnik o nicku "Grave".

Kto miał rację dowiemy się 8 czerwca koło godz. 20, kiedy skończy się mecz Polska - Grecja.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ