Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska na Euro 2012. Franciszek Smuda: Oddaję wam reprezentację, w którą włożyłem całe serce i zdrowie

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa A
Piątek 08.06.2012 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
Wynik
Polska
1
Grecja
1
- Wybaczam wam. Tym wszystkim, którzy przez ponad dwa lata rzucali we mnie kamieniami, krytykowali. Oddaję wam na imprezę życia reprezentację, w którą włożyłem całe swoje serce i zdrowie - mówi Franciszek Smuda w rozmowie ze Sport.pl. W piątek o godz. 18 piłkarze Smudy rozpoczynają Euro 2012 meczem z Grecją. Relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl.
W czwartkowe popołudnie reprezentanci Polski wybiegli na pusty Stadion Narodowy, by odbyć ostatni trening przed meczem otwarcia Mistrzostw Europy. W piątek trybuny zapełni 57 tysięcy kibiców.

- Marzę o tym, by czas zaczął szybciej płynąć, żeby nie było tych pustych godzin do gwizdka. Chcę mieć to za sobą, tak długo wytrzymać się nie da - mówi Smuda dla Sport.pl.

Smuda: Wybaczam wam

- Zauważył pan, że krytycy panu odpuścili? Wszyscy wam teraz kibicują - pyta dziennikarz "Gazety Wyborczej" i Sport.pl, Przemysław Iwańczyk.

- Wybaczam Wam. Tym wszystkim, którzy przez ponad dwa lata rzucali we mnie kamieniami. Złośliwcom, zazdrośnikom, krytykantom. Oddaję wam na imprezę życia reprezentację, w którą włożyłem całe swoje serce i zdrowie. Ja i cały mój sztab, wszyscy ludzie, którzy na to Euro ciężko pracowali - odpowiada Smuda.

Całą rozmowę z selekcjonerem znajdziesz w piątkowym wydaniu "Gazety Wyborczej".

Franciszek Smuda ? szczęściu dopomoże?
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ