Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska na Euro 2012. Obraniak: 'Jestem w szoku, to brednie!'

1 : 1
Informacje
Euro 2012 - Grupa A
Piątek 08.06.2012 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
Wynik
Polska
1
Grecja
1
PRZEGLĄD PRASY. - Jestem zdegustowany i zszokowany, bo to kompletna nieprawda - mówi, na stronie Gwizdek24.pl, Ludovic Obraniak, komentując swoją rzekomą wypowiedź o tym, że w reprezentacji Polski czuje się izolowany i nieakceptowany.
"Nie czuję się zintegrowany z zespołem, nie jestem częścią grupy. Przez niektórych kolegów nie jestem nawet mile widziany na zgrupowaniach" - miał rzekomo - według portalu Goal.com - powiedzieć Ludovic Obraniak francuskiemu magazynowi sportowemu Surface. Wypowiedź ta wywołała burzę wśród zawodników, ekspertów i kibiców. Posypały się na Obraniaka oskarżenia o psucie atmosfery w kadrze, ale też zapewnienia, że jest bardzo ważną częścią drużyny, i że może liczyć na jej akceptację i wsparcie.

- Nic nie wiemy, żeby Obraniak miał jakieś kłopoty. We wtorek spotka się z dziennikarzami i wszystko wyjaśni - mówił na konferencji prasowej rzecznik kadry Tomasz Rząsa.

Adam Matuszczyk zapewniał, że kadra lubi i szanuje "Ludo" i nie ma on powodów by czuć się odrzuconym.W poniedziałek po południu na stronie internetowej Gwizdek24.pl ukazało się wyjaśnienie 28-letniego zawodnika, który dementuje kontrowersyjną wypowiedź:

- Od was się dowiaduje, że coś takiego zostało w ogóle opublikowane! Jestem zszokowany i zdegustowany! - mówi francuskojęzyczny Polak i tłumaczy, że wyrwana z kontekstu wypowiedź dotyczyła jego pierwszego meczu w reprezentacji Polski (z Grecją w sierpniu 2009 roku), kiedy to rzeczywiście czuł się nowy i nie w pełni zintegrowany z drużyną.

- Jestem zły, że moje słowa zostały przez niektóre portale zmanipulowane i "przeklejone" do dzisiejszej sytuacji. Mam wielką prośbę: przekażcie, że słowa, które pojawiły się w Internecie, to kompletna nieprawda - apeluje Obraniak.  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ