Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja. Smuda zmienia zdanie: Z Portugalią na Narodowym

PRZEGLĄD PRASY. - Obojętnie, gdzie zagramy. Jeśli Warszawa nie będzie gotowa, zagramy we Wrocławiu. Stadiony mamy super. Niemiecka kadra też gra w wielu miastach w kraju - mówił Franciszek Smuda na spotkaniu z kibicami z Wodzisławia. Kilka dni temu trenerowi piłkarskiej reprezentacji Polski nie robiło różnicy, gdzie jego drużyna rozegra towarzyski mecz z Portugalią. - Powinniśmy zagrać na Stadionie Narodowym i wszystkim służbom i instytucjom w naszym kraju musi na tym zależeć - twierdzi teraz selekcjoner na łamach ?Przeglądu Sportowego?.
Smuda, który dopiero co przekonywał, że jego kadra może grać wszędzie, nagle stwierdził, że jedyną opcją na zbliżający się mecz z Portugalią (29 lutego) jest Warszawa.

- Oznaczałoby to, że na Narodowym nasza kadra zagrałaby dopiero na inaugurację mistrzostw Europy. Nie muszę chyba dodawać, że to kiepska opcja mówi trener », który nagle zreflektował się, że nie byłoby dobrze, gdyby jego podopieczni z Cristiano Ronaldo i spółką zmierzyli się nie w stolicy, a we Wrocławiu.

- Chcemy wcześniej poznać ten stadion, poczuć się na nim jak w domu, bo to przecież nasz dom - tłumaczy selekcjoner, dlaczego z Portugalią kadra powinna zagrać w Warszawie. - Inna sprawa, że ja nic nie mam przeciwko graniu we Wrocławiu, bo tam na Euro zmierzymy się z Czechami - dodaje "Franz".

- Nie mam zamiaru teraz kombinować i dorabiać teorii - stwierdza w końcu szkoleniowiec. - Z Portugalią powinniśmy zagrać na Stadionie Narodowym i wszystkim służbom i instytucjom w naszym kraju musi na tym zależeć - podkreśla stanowczo Smuda.

Trener nie zgadza się sam ze sobą. Zobacz, co kilka dni temu mówił Franciszek Smuda >


Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ