Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłka nożna. Boenisch: Opinie laików mnie nie interesują

PRZEGLĄD PRASY. - Nie czuję żadnej presji, bo opinie laików mnie nie interesują - mówi Sebastian Boenisch na łamach ?Super Expressu?. Obrońca Werderu Brema, który prawie półtora roku leczył kontuzję, przekonuje, że wkrótce wróci do podstawowego składu tej drużyny i wywalczy sobie miejsce w reprezentacji Polski na Euro 2012.
- Jeśli ze zdrowiem będzie wszystko dobrze, to przez cztery miesiące na pewno zdążę z formą, bo to mnóstwo czasu. Zrobię wszystko, żeby być tym Boenischem, którego poznali polscy kibice. A może jeszcze lepszym - zapowiada piłkarz Werderu »

W niedzielę Boenisch znalazł się na ławce rezerwowych zespołu z Bremy w wyjazdowym meczu z Freiburgiem (2:2). Jeszcze kilka dni temu 25-letni obrońca występował w rezerwach Werderu, które grają w niemieckiej trzeciej lidze. - Gra w trzeciej lidze nie jest hańbą, bo te mecze przygotowały mnie do powrotu do pierwszej drużyny - przekonuje reprezentant Polski.

Boenisch podkreśla, że nie przejmuje się opiniami tych, którzy twierdzą, że po długiej kontuzji kolana nie jest w stanie grać na poziomie, który w czerwcu pozwoliłby mu wziąć udział w mistrzostwach Europy. - Znam niektóre z tych opinii. Już się nie sprawdziły, bo wróciłem do kadry pierwszego zespołu. Ja biorę pod uwagę opinie fachowców: mojego trenera w klubie, trenera Smudy, lekarzy i fizjoterapeutów, którzy mi pomagali. Reszta mnie nie obchodzi - mówi zawodnik.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (2)
Piłka nożna. Boenisch: Opinie laików mnie nie interesują
Zaloguj się
  • romkabrukwicka

    0

    Ha ha co ty Gość piszesz!!! na razie Sebastian zupełnie nic nie gra a co gra to narazie starcza na czwartą lige a po za tym gdyby nie kątuzje w Werderze to by nawet na ławke sie nie dostał! Dla mnie to o euro może zapomnieć Wawrzyniak jest jak na razie mistrzem na Lewej i nie zależnie od opini innych.

  • Gość: gość

    0

    masz całkowitą rację sebastian, graj swoje i do boju,zdrowia,zdrowia,polska normalnych kibiców wierzy w ciebie i czeka na ciebie lewa obrona,bo wawrzyniak to tragedia,co w nim nasz franek widzi to jego problem,są lepśi zmiennicy od wawrzyniaka,by w razie czegoś cię zmienić,powodzenia, i gry w 11 bremy w niedługim czasie,i asysty i goli w bundeslidze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX