Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polacy za granicą. Brożek chce pozostać w Celtiku

Paweł Brożek, który w zimie został wypożyczony do Celtiku Glasgow z Trabzonsporu, przyznał, że chciałby pozostać w swoim nowym klubie po zakończeniu wypożyczenia.
28-letni napastnik chce zrobić wszystko, aby szkocki klub po sezonie zdecydował się na wyłożenie 650 tysięcy funtów, aby wykupić go z tureckiego zespołu. - Na razie jestem tylko wypożyczony i nie wiem co się stanie za kilka miesięcy. Celtic ma prawo pierwokupu, ale nikt nie może mi zagwarantować, że niego skorzysta - mówi Brożek.

- Wszystko zależy ode mnie. Muszę po prostu grać na odpowiednim poziomie, tak aby Celtic chciał mnie wykupić z Trabzonsporu - dodał.

Brożek trenuje z nowym zespołem już od tygodnia. Bardzo możliwe, że będzie mógł wystąpić już w środowym meczu przeciwko Hearts. Zapowiada to trener Neil Lennon.

- Wiem, że trener był gorącym zwolennikiem mojego przyjścia do klubu. Odbyłem z nim długą rozmowę jeszcze przed pierwszym treningiem i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Powiedział, że na mnie liczy, ale oczekuje również ciężkiej pracy. I muszę przyznać, że na pierwszym treningu pokazał mi co to znaczy ciężka praca - zakończył Brożek,.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ