Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gorąco w PZPN: wniosek o usunięcie Laty odrzucony mimo podejrzeń o korupcję

Grupa działaczy PZPN ma film rzekomo pokazujący jak prezes związku, Grzegorz Lato, dopuszcza się przestępstwa - poinformował TVN 24. Podczas walnego zjazdu związku został złożony wniosek o usunięcie Laty ze stanowiska prezesa, który został odrzucony.


Na filmie, który zaprezentowano podczas spotkania z dziennikarzami, widać niewiele. - Ciekawsze jest samo nagranie - powiedział dziennikarz nSport, Gabriel Waliszko.

- Słychać głos Grzegorza Laty i jakiś drugi głoś, choć nie wiadomo, kto to jest - czy działacz, czy biznesmen, bo tego obecni na konferencji działacze nie chcieli zdradzić - opowiada Waliszko.

- Padają różne kwoty i procenty, 5-10 procent, i mówi się o zarządzie. Być może jest to - jak twierdzą działacze - jakaś próba "ugrania czegoś", próba korumpowania dla swoich potrzeb - relacjonuje. Nagranie ma dotyczyć budowy nowej siedziby związku.

Podczas piątkowego zjazdu PZPN część członków zarządu złożyła wniosek o usunięcie Laty i skrócenie kadencji zarządu. Wniosek został odrzucony.

Grzegorz Lato » bije się w pierś


Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (144)
Gorąco w PZPN: wniosek o usunięcie Laty odrzucony mimo podejrzeń o korupcję
Zaloguj się
 • jkredman

  Oceniono 4 razy 4

  dwujmyślenie żurnalistów [podwójne standardy]
  generał Cz i consortes - poczekajmy na rozstrzygnięcie Sądu, póki nie ma wyroku człowiek jest niewinny
  Lato - jeszcze nic nie wiadomo, nawet materiałów boją się umieścić w necie z komentarzem, ale wyrok już zapadł,
  oczywiście dyskusja nad sprawą Laty i PZPN będzie trwała, będą się wypowiadały autorytety nic nie wiedzące ale osądzające [jeżeli okaże się to prawdą to - i tu następuje wywód i osąd]

  to jest dziennikarstwo polskie - usłużne, spolegliwe, gotowe do łamania standardów, wydawania wyroków i usprawiedliwiania w zależności kogo afera dotyczy, a później się dziwią reakcji,

  o związka mecenasa z afery gen Cz z Legią Warszawa cicho sza

 • n.wataha

  Oceniono 3 razy 3

  Nie lubię "leśnych dziadków" z PZPN i najchętniej bym widział jak rozganiają to towarzystwo wzajemnej adoracji, ale artykuł również nie podaje informacji czy nagranie to miało coś wspólnego z korupcją, czy tylko komuś się tak wydaje.

  Poczekajmy na analize CBA i nie ferujmy z góry wyroków.

 • jkredman

  Oceniono 3 razy 3

  @osik1
  jeszcze wczoraj przy gen.Cz nawoływaliście do wstrzymania się z wyrokowaniem, dzisiaj absolutnie nic nie wiecie, nawet tych "materiałów" nie umieszczono w gazecie [czyżby obawa - że można odpowiedzieć za pomówienie] - ale już osądziliście

 • supertlumacz

  Oceniono 3 razy 3

  Komentarze obrażające bezpodstawnie Pana Prezesa Grzegorza Latę są potwierdzeniem mojej opinii o upośledzeniu genetycznym Polaków.

  W całym cywilizowanym świecie strona oskarżająca twierdzaca ze ma na kogoś haki nie organizuje konferencji prasowej dla bydła związkowego tylko przekazuje rzekome dowody do profesjonalnej weryfikacji do prokuratury czy odpowiednich służb.

  Natomiast w Polsce, na podstawie byle pomówienia nawet tak mało wiarygodnego jak Aneta Krawczyk nie potrafiaca wskazać ojca swojego dziecka, uruchamiane są bydlaki w kominiarkach, nawet przeciw ludziom tak zasłużonym jak najwybitniejszy polski kardiochirurg Mirosław Garlicki. Po czym osobnik genetycznie uposledzony, jak Zbigniew Ziobro czy któryś z braci Kaczyńskich, wysuwa publicznie idiotyczne oskarżenia opowiadając o "porażających dowodach". Adwokatka pomówionego "zapomina" w sądzie przedstawić poreczenie międzynarodowego kongresu chirurgów i sad wyznacza 300 000 kaucji nadając bredniom Prokuratora Generalnego znamiona rozsądnej wypowiedzi...

 • ecedr

  Oceniono 3 razy 3

  To nagranie to dowód na to, że Lato nie zgodził się na propozycje i odesłał korupcjanta do diabła.
  Brawo Lato musisz być czujny bo sępy krążą.

 • tornson

  Oceniono 5 razy 3

  Nagonki prymitywów-pismaków ciąg dalszy. Tępy motłoch musi mieć jakąś pożywkę.

 • nietyp

  Oceniono 4 razy 2

  Ten fragment akurat świadczy o czymś odwrotnym!!! Lato mówi że mu tego nie puści!!!! Niezły poziom dziennikarstwa...

 • Gość: stefan Lato

  Oceniono 2 razy 2

  Oj przesadzają z taką nagonką na Pana Prezesa Grzeogrza Lato.

 • 1147pp

  Oceniono 2 razy 2

  coś pięknego - a jak treść nagrania ma się do tytułu wiadomości? Jakie przestępstwo? Chyba, że popełnione przez pomawiających Pana Lato i dziennikarza, który puścił to do druku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX