Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska - Węgry. Bardzo słaba frekwencja, bramka Brożka

2 : 1
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Wtorek 15.11.2011 godzina 20:30
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
1
1
2
Węgry
0
1
1
Składy i szczegóły
Polska
Bramki:
Brożek (37.), Vanczak (85. - samobój)
Skład:
Fabiański - Wojtkowiak (84. Gol), Wasilewski, Głowacki (59. Piszczek), Komorowski - Błaszczykowski, Matuszczyk (46. Murawski), Dudka (65. Jodłowiec), Rybus - Mierzejewski (73. Obraniak) - Brożek (66. Lewandowski)
Węgry
Bramki:
Priskin (78.)
Kartki:
Tozser, Varga - żółta
Skład:
Bogdan - Varga, Vanczak, Juhasz, Laczko - Koman, Sandor (46. Hajnal), Tozser (46. Elek), Dzsudzsak - Gera, Priskin (81. Feczesin)
?Polak, Węgier, dwa bratanki i do szabli i do szklanki?. Przysłowie - napisane po polsku - znalazło się na transparencie węgierskich fanów, których do Poznania dotarło ok. 40. Skromna, ale zorganizowana grupa gości, była chwilami głośniejsza od polskich kibiców. Tych bowiem zjawiło się na stadionie miejskim przy ul. Bułgarskiej tylko siedem tysięcy. Po pierwszej połowie Polacy prowadzą 1:0 po bramce Pawła Brożka.
7 tysięcy to wynik bardzo słaby, jak na mecz reprezentacji kraju, który za siedem miesięcy będzie gościł mistrzostwa Europy. Ceny (40, 80, 120 zł), pogoda i mało atrakcyjny rywal do przyjścia jednak nie zachęcały

Kibice biało-czerwonych zaraz po hymnach obu państw głośno krzyknęli "Gdzie jest orzeł?!". Podczas meczu zawołanie słychać było regularnie. Oburzenie wobec decyzji PZPN, by godło Polski zastąpić na strojach piłkarzy logiem związku, słychać było przede wszystkim z sektorów za bramkami. Na trybunach wzdłuż boiska była bowiem garstka ludzi, którzy zapłacili za bilety, a dużo więcej tych z zaproszeniami, z tzw. "rodziny PZPN". Tym razem, w przeciwieństwie do spotkania z Włochami we Wrocławiu, spiker nie zagłuszał kibiców komunikatami o wynikach barażów do Euro 2012.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ