Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kadra wciąż bez dwóch legionistów

0 : 2
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Piątek 11.11.2011 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
0
0
0
Włochy
1
1
2
Składy i szczegóły
Polska
Kartki:
Polanski - żółta
Skład:
Szczęsny - Piszczek, Głowacki, Perquis (69. Wasilewski), Wawrzyniak - Murawski (80. Dudka), Polanski (65. Matuszczyk) - Błaszczykowski, Obraniak (56. Brożek), Peszko (65. Mierzejewski) - Lewandowski
Włochy
Bramki:
Balotelli (30.), Pazzini (60.)
Kartki:
Ogbonna - żółta
Skład:
Buffon - Abate, Ranocchia, Chiellini, Criscito (77. Ogbonna) - De Rossi (46. Motta), Pirlo (46. Pepe), Marchisio (62. Matri) - Montolivo (62. Nocerino) - Pazzini (62. Aquilani), Balotelli
Narzekający na urazy Maciej Rybus i Jakub Wawrzyniak nie wzięli udziału w przedpołudniowym treningu reprezentacji Polski. Do zajęć wrócił za to Damien Perquis.
- Na piątkowy mecz z Włochami wszyscy powinni być gotowi - mówi sport.pl Mariusz Urban, lekarz reprezentacji Polski. Do treningów mają jednak wrócić dopiero we czwartek, dziś po południu dwaj piłkarze Legii jeszcze tylko pobiegają wokół boiska przy ulicy Oporowskiej. Czwartkowe zajęcia odbędą się na Stadionie Miejskim na wrocławskich Maślicach - mecz z Włochami otworzy kolejną arenę Euro 2012.

Rybus narzeka na staw skokowy, we wtorek w ogóle nie przyjechał na trening. - Urazu doznałem w poniedziałkowym meczu ligowym z Jagiellonią. Nie dość, że jeden z rywali kopnął mnie w kostkę, to jeszcze upadając lekko ją skręciłem - mówił Rybus.

Obok niego ćwiczył Wawrzyniak, jedyny lewy obrońca reprezentacji. On z kolei ma problemy z przepukliną i mięśniami brzucha. - To stary uraz, boli mnie niemal po każdym meczu, ale szybko przechodzi. Po zakończeniu rundy będę chciał jednak zrobić z tym porządek i się wyleczyć - stwierdził Wawrzyniak, który ma szansę zagrać w pierwszej jedenastce.

Przedpołudniowy trening trwał niewiele ponad godzinę. Kadrowicze mieli jedno ćwiczenie strzeleckie, a później trenowali trzy warianty rozegrania rzutu rożnego.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ