Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euro 2012. Koźmiński: Nie rozumiem o co chodzi Smudzie. Za późno na eksperymenty

2 : 0
Informacje
Towarzyskie - Mecze reprezentacji Polski
Wtorek 11.10.2011 godzina 20:30
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
1
1
2
Białoruś
0
0
0
Składy i szczegóły
Polska
Bramki:
Błaszczykowski (31.), Lewandowski (69.)
Skład:
Fabiański - Piszczek, Wasilewski, Perquis (79. Dudka), Wawrzyniak - Polanski, Murawski (72. Jodłowiec) - Błaszczykowski, Mierzejewski (60. Rybus), Peszko (88. Gol) - Brożek (59. Lewandowski)
Białoruś
Kartki:
Szitow, Kornilenko, Kałaczew - żółta
Skład:
Żewnow (46. Wieriemko) - Szitow (46. Woronkow), Wierchowcow (46. Płoskonny), Martynowicz, Omeljańczuk - Kałaczew, Rudzik (88. Kriwiec), Kulczi, Kisljak, Trubila - Kornilenko (81. Bordaczew)
PRZEGLĄD PRASY: Były reprezentant Polski Marek Koźmiński jest zaniepokojony eksperymentami trenera Franciszka Smudy przy zestawianiu obrony na wygrany 2:0 mecz z Białorusią. - Na eksperymenty jest już za późno - ocenia w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym?. W czwartek w Krakowie odbędzie się ceremonia losowania par barażowych Euro 2012. Relacja na żywo o 13 w Sport.pl.
W wygranym 2:0 towarzyskim meczu z Białorusią środek obrony tworzyli Damien Perquis i Marcin Wasilewski. Dziwi szczególnie obecność tego drugiego, bo dla "Wasyla" gra w środku nie jest codziennością.

- Nie rozumiem o co chodzi trenerowi Smudzie. Przecież na eksperymenty jest już za późno - zastanawia się na łamach "Przeglądu Sportowego" Marek Koźmiński. 46-krotny reprezentant Polski zwraca uwagę na fakt, iż pozycje bocznego i środkowego obrońcy wymagają odmiennych umiejętności. - Boczny obrońca stoperem może być tylko w sytuacjach awaryjnych. Szkoda Wasilewskiego, bo to dobry piłkarz, walczak, ale to nie jest pozycja dla niego - twierdzi Koźmiński.

Polska pokonała Białoruś 2:0 a bramki strzelili Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ