Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Joachim Loew po wizycie w Polsce: Dziękuję! Cieszę się, że niedługo do was wrócimy

- Chciałem podziękować wszystkim za wyjątkową gościnę, jaka nas tu spotkała. Niezmiernie się cieszę, że wrócimy do was w przyszłym roku, już na turniej finałowy Euro 2012 - powiedział po wizycie w Polsce trener piłkarskiej reprezentacji Niemiec Joachim Loew.
Kiedy podczas konferencji prasowej po meczu Polska - Niemcy (2:2) Loew skończył już rzeczowo i wyczerpująco odpowiadać na pytania dziennikarzy, a prowadzący konferencję ogłosił jej zakończenie, trener reprezentacji Niemiec - sam z siebie - poprosił o jeszcze dwie minuty.

- Chciałem podziękować wszystkim za wyjątkową gościnę, jaka nas tu spotkała. To były dwa wspaniałe dni. W Gdańsku byłem już wcześniej, kiedy oglądałem bazy pobytowe na Euro, i już wtedy bardzo mi się tutaj podobało. A teraz było jeszcze fajniej, bo na każdym kroku spotykaliśmy się z ogromną życzliwością. Szczerze za to dziękuję - powiedział Loew, choć jeszcze chwilę wcześniej on i jego piłkarze musieli wysłuchiwać gwizdów polskich kibiców. Loew dodał więcej: - Niezmiernie się cieszę, że wrócimy do was w przyszłym roku, już na turniej finałowy Euro 2012. Wybraliśmy Gdańsk jako naszą bazę pobytową i liczymy, że zostaniemy u was jak najdłużej. Bo po prostu bardzo dobrze się tutaj czujemy. Dziękuję!

Horror w Gdańsku. Polska - Niemcy 2:2 [ZDJĘCIA Z MECZU]
Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku ?


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ