Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polanski kontuzjowany, nie zagra z Meksykiem i Niemcami

PRZEGLĄD PRASY. Eugen Polanski najprawdopodobniej nie wystąpi w dwóch najbliższych meczach reprezentacji Polski - z Meksykiem (2 września) i Niemcami (6 września). - Zerwanie włókien mięśnia dwugłowego łydki - taką diagnozę piłkarz FSV Mainz zdradził w rozmowie z ?Super Expressem?.
Polanski zadebiutował w polskiej kadrze 2 września w wygranym 1:0 spotkaniu z Gruzją. Na kolejne dwa sprawdziany także dostał powołanie od selekcjonera Franciszka Smudy, jednak plany pokrzyżował mu uraz, jakiego doznał w spotkaniu z Hannoverem 96.

- Wyskoczyłem do górnej piłki. Spadłem na lewą nogę, chciałem zrobić krok do przodu drugą nogą i nie mogłem - tłumaczy piłkarz w rozmowie z "SE". Polanski zdradził także diagnozę, jaką lekarz postawił mu po meczu.

- Zerwanie włókien mięśnia dwugłowego łydki. Dostałem jeden zastrzyk. Jeśli ból nie ustąpi, dostanę jeszcze jeden. We wtorek wsiądę do samolotu i przylecę na zgrupowanie do Warszawy, żeby lekarz kadry obejrzał nogę. Szanse na występ w meczach z Meksykiem i Niemcami są prawie żadne. Chodzi o to, żeby szybko wyleczyć kontuzję - powiedział pomocnik.

Ireneusz Jeleń może przejść do Lille ?


  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ