Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pary pierwszej rundy Pucharu UEFA

Legia Warszawa - FC Utrecht (Holandia)

Servette Genewa (Szwajcaria) - Amica Wronki

NK Primorje (Słowenia) - Wisła Kraków

FC Porto (Portugalia) - Polonia Warszawa

Paris St Germain (Francja) - Ujpest Budapeszt (Węgry)

Sporting Lizbona (Portugalia) - Partizan Belgrad (Jugosławia)

Real Betis Sewilla (Hiszpania) - Zimbru Kiszyniów (Mołdawia)

FK Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) - Besiktas Stambuł (Turcja)

CSKA Moskwa (Rosja) - AC Parma (Włochy)

Lewski Sofia (Bułgaria) - Broendby Kopenhaga (Dania)

Anderlecht Bruksela (Belgia) - Stabaek IF (Norwegia)

National Bukareszt (Rumunia) - SC Heerenveen (Holandia)

Lazio Rzym (Włochy) - Skoda Xanthi (Grecja)

FC Aberdeen (Szkocja) - Hertha BSC Berlin (Niemcy)

Ipswich Town (Anglia) - Sartid Smederevo (Jugosławia)

Maccabi Tel Awiw (Izrael) - Boavista Porto (Portugalia)

AIK Sztokholm (Szwcja) - Fenerbahce Stambuł (Turcja)

Sparta Praga (Czechy) - Siroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina)

Austria Wiedeń (Austria) - Szachtar Donieck (Ukraina)

Denizlispor (Turcja) - Lorient (Francja)

Chelsea Londyn (Anglia) - Viking Stavanger (Norwegia)

Hapoel Tel Awiw (Izrael) - FC Kaernten (Austria)

VfB Stuttgart (Niemcy) - BK Ventspils (Łotwa)

Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - Zalaegerszeg IT (Węgry)

FC Kopenhaga (Dania) - Djurgarden Sztokholm (Szwecja)

Viktoria Żiżkow (Czechy) - Glasgow Rangers (Szkocja)

Vitesse Arnhem (Holandia) - Rapid Bukareszt (Rumunia)

Leeds United (Anglia) - Metalurg Zaporoże (Ukraina)

Sturm Graz (Austria) - Livingston (Szkocja)

Ferencvaros Budapeszt (Węgry) - Kocaelispor (Turcja)

Żeljeznicar Sarajewo (Bośnia i Hercegowina) - FC Malaga (Hiszpania)

Girondins Bordeaux (Francja) - Matador Puchov (Słowacja)

Slovan Liberec (Czechy) - Dinamo Tbilisi (Gruzja)

Leixoes (Portugalia) - PAOK Saloniki (Grecja)

Litex Łowecz (Bułgaria) - Panathinaikos Ateny (Grecja)

Crvena Zvezda Belgrad (Jugosławia) - Chievo Werona (Włochy)

Hajduk Split (Chorwacja) - Fulham Londyn (Anglia)

Grazer AK (Austria) - APOEL Nikozja (Cypr)

Celta Vigo (Hiszpania) - OB Odense (Dania)

Metalurg Donieck (Ukraina) - Werder Brema (Niemcy)

Celtic Glasgow (Szkocja) - FK Suduva (Litwa)

FC Homel (Białoruś) - Schalke 04 Gelsenkirchen (Niemcy)

Grasshoppers Zurych (Szwajcaria) - Zenit St Petersburg (Rosja)

Ankaragucu (Turcja) - CD Alaves (Hiszpania)

Anorthosis Famagusta (Cypr) - Iraklis Saloniki (Grecja)

FC Midtjylland (Dania) - Varteks Varażdin (Chorwacja)

CSKA Sofia (Bułgaria) - Blackburn Rovers (Anglia)

Slavia Praga (Czechy) - Excelsior Mouscron (Belgia)

Mecze pierwszej rundy odbędą się 19 września i 3 października.