Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłka nożna. FIFA przyjrzy się bliżej meczowi Bułgaria - Estonia

FIFA zarządziła śledzctwo w sprawie meczu towarzyskiego Bułgaria - Estonia, który odbył się 9 lutego. Spotkanie, którego arbitrem głównym był Węgier Krisztian Selmeczi, zakończył o się remisem 2:2. Wszystkie bramki padły z rzutów karnych. - Jestem szczerze zdziwiony, że prowadził ten mecz, nikt nas o tym nie powiadomił - powiedział prezes związku węgierskich sędziów Laszlo Wagner.
- FIFA zwróciła się do nas z prośbą o przesłanie szczegółowego raportu w sprawie spotkania. To samo tyczy się Federacji Estońskiej - poinformował media w anonimowej rozmowie jeden z członków Bułgarskiej Federacji. - Organizacja może liczyć na naszą pomoc w pełnym wymiarze - dodał.

Międzynarodowa Federacja na pewno przyjrzy się bliżej sposobowi w jaki arbitrzy zostali wybrani do tego meczu. Zanim jednak pojawi się orzeczenie FIFA, sędziowskie trio ukaże ich rodzima organizacja piłkarska. - Mogę obiecać, że ci panowie, dopóki jestem prezesem, nie poprowadzą żadnego meczu - zapewnił bułgarskich dziennikarzy Laszlo Wagner, prezes związku sędziów na Węgrzech.

Siedem goli, wszystkie z rzutów karnych. Skarga do FIFA


Więcej o: