Pjatow - Srna, Czygrynski, Rakicki, Rat - Gai (62. Teixeira), Hubschmann - Jadson (74. Douglas), Eduardo, Willian - Luiz Adriano (88. Moreno)
Kartki:
Eboue - żółta
Skład:
Fabiański - Eboue, Squillaci, Djourou, Clichy - Eastmond (59. Vela), Wilshere - Walcott (82. Emmanuel-Thomas), Rosicky, Nasri - Bendtner (73. Chamakh)
Łukasz Fabiański był jednym z najlepiej ocenianych piłkarzy Arsenalu po środowej porażce 1:2 z Szachtarem Donieck w czwartej kolejce Ligi Mistrzów. Brytyjskie media doceniły zwłaszcza obronę strzału Dymitra Czygryńskiego. SkySport wyróżnił ją jako 'Obronę meczu'.
Wszystkie bramki Ligi Mistrzów ?

Polski bramkarz nie miał nic do powiedzenia przy bramkach dla Ukraińców. Nie ustrzegł zespołu przed porażką, ale zebrał dobre oceny za swój występ.

Łukasz Fabiański kapitalnie obronił strzał Dymitra Czygryńskiego i reputacja znanego wcześniej z błędów Polaka rośnie z każdym meczem - czytamy w relacji "Daily Mirror". Gazeta oceniła Fabiańskiego na siódemkę, najwyżej w zespole obok Johana Djourou, Jack'a Wilshere'a, i Theo Walcotta.

SkySport: Obrona meczu

Fabiański musiał wykazać się przy wielu okazjach, ale najlepszą obroną popisał się w 19. minucie, kiedy świetnie zareagował i zatrzymał uderzenie z bliska Czygryńskiego - docenił akcję Polaka SkySport.

Fabiański znalazł się też w rubryce 'Okazja meczu'. W 78. minucie Srna wykonał kapitalny rzut wolny ponad murem, piłka szła w okienko ale Łukasz Fabiański popisał się dobrą obroną - ocenił portal.