Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłka nożna. Messi zagra z Japonią, ale nie będzie kapitanem

- Lionel Messi jest gotowy by zagrać w reprezentacji Argentyny z Japonią - powiedział selekcjoner Sergio Batista. Gwiazdor Barcelony wyleczył już kontuzję kostki, która stawiała jego występ pod dużym znakiem zapytania.
Typuj wyniki meczów

Argentyna zagra w piątek z Japonią towarzyski mecz w Saitamie. Messi, ze względu na niedawną kontuzję, miał w tym spotkaniu nie zagrać. Japońskie media spekulowały, że gwiazdor przyleciał z kadrą tylko dlatego, że jego federacja dostała za to specjalną premię. 

- Messi doszedł do siebie po kontuzji - oznajmił jednak Batista. - Zdecydowanie może zagrać. Nie zdradzę wam podstawowego składu, bo nie zdradziłem go jeszcze piłkarzom. Jednak fizycznie Messi jest w stu procentach zdolny do gry - zapewnił selekcjoner w rozmowie z dziennikarzami.

Batista zdradził jednak, że kapitanem w meczu z Japonią będzie Javier Mascherano. - Rozmawiałem z Leo i on to rozumie. Nie chcę, by czuł jakąkolwiek dodatkową presję, która wiąże się z byciem kapitanem. Chcę, by się zrelaksował - wyjaśnił Batista.

Kaka odejdzie do Interu? ?