Relacja minuta po minucie

Sobota, 19 sierpnia, godz. 17.30, Płock, ul. Łukasiewicza 34. BRAMKI: 40. min - Rasiak (po podaniu Pluty), 54. min - Dąbrowski (po podaniu Agafona). SKŁADY. ORLEN:Krupski, Jurkowski, Mouzie, Agafon(74. min Geworgian), Bocian (21. min Sobolewski), Romuzga, Emeka, Dąbrowski, Nosal, Maćkiewicz(55. min Szarnecki), Saganowski. ODRA: Tomala, Sowisz, Malinowski, Adamczyk, Matyja, Sibik(80. min Staniek), Pluta(66. min Kus), Augustyniak, Ruta, Chałbiński, Rasiak(84. min Gadomski). SĘDZIUJE: Tomasz Mikulski (Lublin). WIDZÓW: ok. 4000.

2. min - Żółta kartka dla Bartosza Jurkowskiego z Orlenu i rzut wolny z około 18 m. Strzelał Sibik, piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

7. min - Rzut wolny dla Orlenu z lewej strony boiska na wysokości pola karnego. Strzelał Dariusz Romuzga, ale trafił w boczną siatkę.

9. min - Mike Mouzie stracił piłkę w środku boiska. Trzech piłkarzy Odry poszło do przodu. Piłka trafiła na lewą stronę do Michała Chałbińskiego, który próbował dośrodkować na pole karne. Futbolówka odbiła się jednak od nogi wracającego za Chałbińskim Mouziego i bramkarz Orlenu Jarosław Krupski z najwyższym trudem złapał piłkę ratując sytuacje.

15. min - Dariusz Romuzga zdecydował się na strzał z około 25 metrów, ale piłka przeszła obok słupka.

17. min - Mike Mouzie dostał żółtą kartkę za faul na Grzegorzu Rasiaku. Gracz Orlenu ratował w ten sposób swój zespół przed bardzo groźną sytuacją ponieważ Rasiak znalazłby się sam przed Krupskim. Rzut wolny z 16 m wykonywał Sibik, który trafił w poprzeczkę.

21. min - Za Pawła Bociana wszedł Radosław Sobolewski.

27. min - Romuzga doskonale podał do Jarosława Maćkiewicza, który wyszedł za obrońców. Ten jednak nie zdołał z około 7 metrów pokonać Grzegorza Tomali.

33. min - Piłka wpadła do siatki Odry, ale sędzia nie uznał gola ponieważ dwóch zawodników Orlenu było na spalonym.

36. min - Piotr Sowisz otrzymał żółtą kartkę za faul na Marku Saganowskim.

38. min - Krupski złapał piłkę po strzale Sibika z około 25 m.

40. min - GOOOOOOL dla Odry. Płocczanie stracili piłkę w środku boiska. Zamiast ruszyć za wychodzącymi do przodu zawodnikami Odry najzwyczajniej w świecie stali. Tymczasem prawą stroną z piłką pomknął Przemysław Pluta, który przez nikogo nieatakowany zacentrował na pole bramkowe. tam z 3 m Rasiak nie dał żadnych szans Krupskiemu.

Płocczanie rozpoczęli te spotkanie bardzo nerwowo. Widać było, że bardzo chcą zdobyć trzy punkty. Może dlatego popełniali błędy w każdej formacji, co w końcu zemściło się w 40 minucie.

52. min - Agafon strzelał z około 20 metrów, ale bardzo niecelnie.

55. min - Za Maćkiewicza wchodzi Kamil Szarnecki.

59. min - GOOOOOL dla Orlenu. Agafon podał prostopadle do Dąbrowskiego na wolne pole. Ten znalazł się sam przed Tomalą, który wyszedł z bramki. Jednak Dąbrowski posłał piłkę obok niego do siatki.

64. min - Mouzie po samotnym rajdzie strzelił z około 20 m, ale prosto w bramkarza.

66. min - Plutę zmienia Piotr Kus.

70. min - Doskonała okazja dla Orlenu. Trzech zawodników było w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Jednak Szarnecki zamiast strzelać podał piłkę do środka, ale za plecy dwóch zawodników z Płocka.

74. min - Agafona zastąpił Wahan Geworgian.

78. min - Druga żółta kartka dla Sowisza. Tym razem za faul na Sobolewskim musiał opuścić boisko.

80. min - GOOOOOL dla Odry. Trzech graczy Odry przeciwko czwórce piłkarzy Orlenu. Rasiak przeszedł Romuzgę i podał dokładnie do Chałbińskiego, który umieścił piłkę w siatce z 12 metrów.

80. min - Za Sibika wchodzi Mirosław Staniek.

84. min - Za Rasiaka wchodzi Marcin Gadomski.

90. min - Koniec meczu.