Aouate - Ben Haim, Bondarv, Kayal (86. Golasa), A. Cohen, Refaelov, Benayoun, Zahavi (51. Vermouth), Sahar (73. Arbeitman), Ben-Dayan, T. Cohen
Pace (38.)
Kartki:
Bogdanovic, Cohen, Pace - żółte
Hogg - Caruana, Mamo, Sciberras, Agius, Bogdanovic (57. A. Cohen), Briffa (82. Failla), Mifsud, Bajada, Herrera (80. Muscat), Pace
W meczu inaugurującym eliminacje do Euro 2012 w grupie F, Izrael pokonał u siebie Maltę 3:1. Wszystkie trzy bramki dla zwycięzców zdobył grający od niedawna w Chelsea Londyn Yossi Benayoun.
Po pierwszej połowie Malta nieoczekiwanie remisowała z faworyzowanym Izraelem 1:1. Prowadzenie dla gospodarzy zdobył w siódmej minucie Yossi Benayoun, jednak pół godziny później wyrównującą bramkę strzelił Jamie Pace.

W drugiej połowie lider drużyny Izraela jej zwycięstwo. Benayoun najpierw w 64. minucie wykorzystał jedenastkę, a w 75. minucie ustalił wynik spotkania, kompletując tym samym hat-tricka.

W pozostałych meczach pierwszej kolejki grupy F. Łotwa zagra w piątek z Chorwacją a Grecja z Gruzją.

Specjalny serwis o eliminacjach i przygotowaniach do Euro 2012 ?