Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

MŚ kobiet do lat 20. Znowu nieuznany gol! Powtórka z Lamparda

Podczas meczu Francja - Niemcy na MŚ kobiet do lat 20 sędzina nie uznała gola dla Francji, który padł prawidłowo. Sytuacja była bliźniacza do tej z mistrzostw świata w RPA, gdy nie uznano bramki zdobytej przez Franka Lamparda.
Zobacz nieuznanego gola z MŚ kobiet na stronie Eurosport.pl

Przy stanie 4:1 dla Niemek francuska piłkarka Pauline Crammer zdecydowała się na strzał z 25. metrów - piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Wpadła około pół metra za linią bramkową. Sędzina jednak gola nie uznała. Francuzki przegrały 1:4 i nie wyszły z grupy. Gdyby przegrały 2:4 to awans by uzyskały - lepszym stosunkiem bramek.Sytuacja bliźniaczo przypomina tę z mistrzostw świata w RPA, gdy w meczu 1/8 finału pomiędzy Anglią i Niemcami przy stanie 1:2 Frank Lampard także trafił do siatki z około 20 metrów, piłka także odbiła się pół metra za linią bramkową, a sędzia także gola nie uznał. Anglicy ostatecznie przegrali mecz 1:4.

Sepp Blatter, szef FIFA, który mimo incydentu w RPA jest przeciwny udostępnieniu sędziom telewizyjnych powtórek, powinien się teraz poważnie zastanowić nad swoim stanowiskiem.

Wszystko o nieuznanej bramce Gerrarda na mundialu ?